Lietuvos krepšininkės atranką į Europos čempionatą pradėjo pergale prieš Suomijos rinktinę, tačiau prarado J. Jocytę

Kėdainiuose sėkmingai atrankoje į Europos čempionatą startavo Lietuvos moterų krepšinio rinktinė. Lietuvės 69:59 (20:17, 15:7, 19:15, 15:20) įveikė Suomijos krepšininkes.

Lietuvos krepšininkės atranką į Europos čempionatą pradėjo pergale prieš Suomijos rinktinę.<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Nov 11, 2021, 8:50 PM, atnaujinta Nov 11, 2021, 9:24 PM

Lietuvės į priekį išsiveržė jau pačioje rungtynių pradžioje spurtuodamos 8:1, tačiau pirmo kėlinio pabaigoje suomės prisivijo šeimininkes ir po pirmojo kėlinio Lietuvos krepšininkės pirmavo 20:17.

Rungtynių kirčiu tapo antrasis kėlinys, kurį lietuvaitės laimėjo 15:7. Dviženklę persvarą įgijusios lietuvės iki rungtynių pabaigos kontroliavo rungtynių tempą ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 69:59.

Tiesa, pergalė buvo apkartinta Justės Jocytės patirta trauma. Lietuvė trečiajame kėlinyje susižeidė čiurną ir paliko rungtynes.

Lietuva: Kamilė Nacickaitė ir Gintarė Petronytė po 16, Laura Juškaitė 15, Giedrė Labuckienė 9 (10 atk. kam.)

Suomija: Awak Kuier 21, Elina Koskimies 10.

B grupėje taip pat rungtyniauja Prancūzijos ir Ukrainos rinktinės. Ukrainietės netikėtai namuose 90:71 parbloškė grupes favorites prancūzes ir įsirašė svarbią pergalę į savo sąskaitą.