Pratęsimą išplėšę Ispanijos krepšininkai pralaimėjo Gruzijai

Ispanijos krepšinio rinktinė atrankoje į 2023 metų pasaulio čempionatą išvykoje 76:82 (14:15, 17:22, 16:7, 20:23, 9:15) po pratęsimo nusileido Gruzijos rinktinei.

Pratęsimą išplėšę Ispanijos krepšininkai pralaimėjo Sakartvelui<br> FIBA nuotr.

Jul 4, 2022, 8:54 PM, atnaujinta Jul 4, 2022, 8:55 PM

Likus rungtyniauti 33 sekundes Rati Andronikašvilio dėjimas suteikė šeimininkams 3 taškų pranašumą, 67:64. Visgi Dario Brizuela pataikęs tolimą metimą sugebėjo išplėšti pratęsimą.

Ispano nelaimei, tai nieko ispanams nedavė, tik papildomas 5 žaidimo minutes.

Svečiams pratęsime pirmaujant 73:72 R.Andronikašvili pelnęs 5 taškus paeiliui suteikė pranašumą Gruzijos krepšininkams, o Thadduso McFaddeno 5 taškai paskutinę rungtynių minutę garantavo šeimininkų pergalę.

Gruzija G grupėje su 4 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais užima pirmąją vietą, tačiau ispanai turėdami tiek pat pergalių dar žais rungtynes su Ukrainos rinktine.

Ukrainiečiai savo sąskaitoje turi 3 pergales ir 2 pralaimėjimus, o visas 6 rungtynes pralaimėję šiaurės makedoniečiai baigė savo pasirodymą atrankoje.

Gruzijos rinktinė: Giorgi Šermadini 18, Rati Andronikašvili 17, Thaddusas McFaddenas 16, Tornike Šengelija 12.

Ispanijos rinktinė: Xabi Lopezas-Arostegui 14, Dario Brizuela 12, Joelis Parra 11, Fran Guerra.