Netikėtumas Europos krepšinio čempionato A grupėje – belgai įveikė ispanus

Belgijos rinktinė užfiksavo bene didžiausią „Eurobasket 2022“ staigmeną. A grupės rungtynėse belgai 83:73 (15:11, 17:22, 25:21, 26:19) įveikė ispanus.

Ispanija – Belgija<br>FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Sep 4, 2022, 4:39 PM, atnaujinta Sep 4, 2022, 10:38 PM

Prieš rungtynes buvo tikėtasi lengvos ispanų pergales, tačiau nieko panašaus nebuvo. Jau nuo pirmųjų minučių belgai parodė, kad į aikštelę atėjo kovoti dėl pergalės ir pirmąjį kėlinį laimėjo 15:11.

Likusių rungtynių metu kova vyko taškas į tašką.

Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes ispanai pirmavo 73:71, tačiau tuomet įkrito į nelemtą duobę.

Per likusį laiką Ispanijos rinktinė prametė visus 7 metimus, kartą suklydo, o belgai pelnydami net 12 taškų iškovojo pergalę dviženkliu skirtumu.

Ispanija: Willy Hernangomezas 18, Lorenzo Brownas ir Juancho Hernangomezas po 11.

Belgija: Emmanuelis Lecomte’as 20, Pierre-Antone'as Gillet 14, Retinas Obasohanas 11.

Ispanijos rinktinės čempionatas prasidėjo pergalėmis prieš Bulgariją (114:87) ir Gruziją (90:64).

Tuo tarpu belgai pirmosiose rungtynėse 79:76 po pratęsimo po pratęsimo įveikė grupės šeimininkus gruzinus, o antrosiose 70:76 neprilygo Juodkalnijos komandai.

Kiek anksčiau vykusiosose A grupės rungtynėse sekmadienį Juodklanija 91:81 nugalėjo Bulgarijos rinktinę.