Namie sėkmingai žaidžiantis „Maccabi“ pratęsė tradiciją ir mače su ASVEL

Eurolygos antrąjį savaitės mačą žaidė Tel Avivo „Maccabi“ ir Vilerbano ASVEL. Izraelio klubas ir vėl kovojo namie, kur dar nė karto nepralaimėjo. Ir tą tradiciją pratęsė, nugalėdamas ASVEL 88:69 (15:21, 27:20, 26:11, 20:17).

„Maccabi“ žaidėjas Alexas Poythressas.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Oct 20, 2022, 8:20 PM, atnaujinta Oct 20, 2022, 11:04 PM

Viskas išsisprendė po pertraukos – trečiajame ketvirtyje „Maccabi“ spurtavo 14:2 ir nutolo 63:50. Galiausiai ketvirtame kėlinyje Tel Avivas pasiekė ir dvidešimties taškų skirtumą 72:52.

Nugalėtojams Lorenzo Brownas pelnė 17 taškų (6 rez. perd.), Bonzie Colsonas – 13 (6 atk. kam.), Joshas Nebo ir Wade‘as Baldwinas (0/6 tritaškiai, 5 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.) – po 12, Romanas Sorkinas ir Alexas Poythressas surinko po 8 taškus.

Pralaimėjusiems Nando De Colo įmetė 15 taškų (3/4 tritaškiai), Youssoupha Fallas (11 atk. kam.) ir Retinas Obasohanas (1/7 tritaškiai) – po 11, Joffrey Lauvergne‘as pridėjo 8 taškus.

Prancūzijos ekipa į Tel Avivą atskrido iš Stambulo, kur beviltiškai nusileido vietos „Fenerbahce“ ekipai 63:84.

Tuo tarpu „Maccabi“ šią savaitę buvo namie ir antradienį nugalėjo iki tol nepralaimėjusį „Monaco“ 78:70.

Tai buvo tuomet antroji Tel Avivo ekipos sėkmė Eurolygoje, o visas pergales klubas iškovojo tik namuose – prieš tai jie savo žiūrovų akivaizdoje nurungė Kauno „Žalgirį“ 84:83.

REPORTERIS: narystės ES 20-mečio proga sveikinimai iš U. von der Leyen