Puolimo šou surengęs „Real“ triuškinančia pergale pradėjo sezoną Ispanijos pirmenybėse

Eurolygos čempionai Madrido „Real“ be didesnio vargo pradėjo Ispanijos pirmenybes. Ispanijos sostinės ekipa 101:70 (33:18, 24:13, 26:19, 18:20) nepasigailėjo Saragosos „Casademont“ ir šventė pirmąją pergalę ACB čempionate.

Walteris Tavaresas<br> Scanpix Baltics nuotr.

Sep 24, 2023, 3:15 PM, atnaujinta Sep 24, 2023, 3:29 PM

Karališkasis klubas apkartino trečiojo 2015 NBA naujokų biržos šaukimo Jahlilo Okaforo debiutą Europoje. Puolėjas šiame mače surinko 13 taškų (6/11 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus, tačiau toks krepšininko pasirodymas jo klubo neišgelbėjo.

„Real“ ekipoje naudingiausiai sužaidė Walteris Tavaresas, kuris įmetė 15 taškų (7/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Trečiojo kėlinio pradžia „Real“ klubui buvo skaudi – aikštelę paliko traumą patyręs Guerschonas Yabusele. Tiesa, kokio rimtumo traumą patyrę prancūzas – kol kas neaišku. Visgi krepšininkas po to grįžo ant atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau po minėto momento puolėjas į aikštelę nebežengė.

Iki to momento puolėjas aikštelėje praleido kiek daugiau nei 10 minučių ir spėjo pelnyti 8 taškus bei atkovoti 3 kamuolius.

Pirmojo kėlinio pirmoji dalis buvo apylygė, tačiau antroje ketvirčio dalyje karališkasis klubas spurtavo rezultatu 15:2, o ketvirtį bendrai laimėjo (33:18).

Antrojo ketvirčio pradžioje tęsėsi „Real“ spurtas. Chuso Mateo auklėtiniai antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 17:5 ir įpusėjus antrajam ketvirčiui „Real“ jau pirmavo triuškinamu skirtumu (50:23).

Antroje antrojo kėlinio pusėje rezultatyvumas truputį krito, tačiau „Real“ ir toliau dominavo bei triuškino savo varžovus (57:31).

Trečiojo ketvirčio pirmoje pusėje ir toliau geriau atrodė aikštės šeimininkai, kurie ir toliau didino jau prieš tai turėtą triuškinamą pranašumą. Gerai atviroje aikštelėje besijautę karališkojo klubo krepšininkai įpusėjus trečiajam ketvirčiui turėjo net 36 taškų pranašumą (70:34).

Antroje trečiojo kėlinio dalyje „Casademont“ atrodė kiek geriau, tačiau „Real“ ir toliau pirmavo triuškinamu pranašumu (83:50).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame Madrido klubas išlaikė didžiulę persvarą ir galop šventė pirmąją pergalę Ispanijos pirmenybėse (101:70).

„Real“: Walteris Tavaresas 15, Alberto Abalde ir Džananas Musa (3/3 trit.) po 12, Mario Hezonja 11 (5/9 dvit., 7 atk. kam.), Sergio Llullas 10, ...... Facundo Campazzo 5 (7 rez. perd.).

„Casademont“: Santi Yusta 16 (5/10 dvit., 2/5 trit), Jahlilas Okaforas 13.