LKL siaubas V. Šeškus pradeda bauginti ir Europą: „CBet“ sutriuškino Vokietijos klubą

Lietuvos krepšinio lygos varžovų siaubu jau tapęs Virginijus Šeškus ir jo treniruojama Jonavos „CBet“ (2/1) tęsia sėkmingą žygį tarptautinėje arenoje. Trečiadienį Jonavos klubas FIBA Europos taurės varžybose susitvarkė su svečiais iš Vokietijos – „Rostock“ (1/2) klubu.

Virginijus Šeškus.<br>Betsafe-LKL
V.Šeškus.<br>G.Šiupario nuotr.

2023-11-01 18:24, atnaujinta 2023-11-01 20:27

Jonaviečiai laimėjo dvikovą 84:65 (28:14, 14:21, 21:16, 21:14).

Aikštės šeimininkai į priekį išsiveržė nuo pirmųjų rungtynių minučių – „CBet“ dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą.

Antrojo kėlinio pabaigoje ir trečiojo ketvirčio pradžioje „Rostock“ padidino intensyvumą – nuaktyvino gynybą ir įsismagino puolime, komandas ėmė skirti vos trys taškai.

Tada „CBet“ vėl įjungė aukštesnę pavarą – pataikė kelis tolimus metimus iš eilės ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje Jonavos klubas toliau kontroliavo reikalus aikštėje ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mike'as Lewisas, kuris per 26 minutes įmetė 19 taškų (1/3 dvit., 4/4 dvit., 5/7 baud.).

Jis taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Primename, kad praėjusią savaitę „CBet“ namuose 80:87 turėjo pripažinti „Larnaca“ (2/0) komandos pranašumą. Tuo metu „Rostock“ 93:65 sutriuškino „Karhu“ (0/2) klubą.

Į kitą varžybų etapą pateks pirmąją vietą grupėje užėmusi komanda ir šešios geriausios antrąją vietą užėmusios ekipos (yra 10 grupių).