Su špagomis varžybose Taline lietuviai nukeliavo netoli

Lapkričio 14-16 dienomis Taline (Estija) vyko pasaulio fechtavimo taurės etapas.

Iš septynių Lietuvos fechtuotojų pasaulio taurės etape į atkrintamąsias varžybas iškopė vienas T.Krasnikovas.<br>LFF nuotr.

2014-11-16 15:39, atnaujinta 2018-01-21 08:22

Tradicinės varžybos, gavusios „Talino kalavijo“ vardą, iš viso pasaulio sukvietė beveik pustrečio šimto špagininkų, tarp jų ir septynis Lietuvos sportininkus.

Geriausiai iš lietuvių pasirodė Tomas Krasikovas. Atrankos etape jis laimėjo 4 kovas iš 5 ir, tapęs savo grupės lyderiu, įgijo teisę praleisti pirmąjį atkrintamųjų varžybų ratą ir keliauti tiesiai į antrąjį.

Pirmąją kovą atkrintamosiose varžybose T.Krasikovas 15:8 laimėjo prieš latvį Genadijų Gusevą.

Tačiau kovodamas dėl teisės patekti į 64-uką, mūsų sportininkas vos dviejų dūriu skirtumu 13:15 nusileido amerikiečiui Benjaminui Brattonui.

Galutinėje įskaitoje T.Krasikovas užėmė 70 vietą tarp 248 fechtuotojų.

Kitiems Lietuvos fechtuotojams sekėsi kukliau. Jie prasčiau pasirodė grupės varžybose ir nepatekę į atkrintamąsias kovas užėmė tokias vietas: Tomas Makarovas – 203-ią, Edgaras Dvariškis – 206-ą, Tomas Kriščiūnas – 225-ą, Andrius Vasiliauskas - 226-ą, o Kasparas Šatkauskas ir Jevgenijus Stalmakovas pasidalijo 231 vietą.