Fechtuotojas Tomas Krasikovas Danijoje buvo arti medalio

Savaitgalį Lietuvos fechtuotojai daryvavo net dviejuose tarptautiniuose turnyruose. Geriausiai pasirodė Tomas Krasikovas, Kopenhagoje (Danija) vykusiame tradicinėse „Trekanten“ suaugusiųjų varžybose vos nelaimėjęs apdovanojimo.

Tomas Krasikovas<br>facebook.com

2015-11-10 19:35, atnaujinta 2017-10-04 23:31

Mūsų atstovas parengiamajame varžybų etape nugalėjo visus 5 savo varžovus ir atkrintamąsias kovas pradėjo užimdamas 7-ąjį varžybų reitingą tarp 83 dalyvių. Toliau sekė pergalingi susitikimai su slovaku Lukasu Steisu (15:12), norvegu Jonasu Lundu (15:10), liuksemburgiečiu Flavio Giannotte, ir tik lemtingoje kovoje dėl medalio T. Krasikovas 7:15 turėjo pripažinti brito TomoCurrano Joneso pranašumą. Lietuvis tarp 83 dalyvių užėmė 5-ąją vietą.

Ne taip gerai sekėsi merginoms pasaulio jaunimo taurės etape Helsinkyje (Suomija), tačiau konkurencija buvo milžiniška – tarp 184 dalyvių Viktė Ažukaitė užėmė 54-ąją, Olivija Mašalo – 92-ąją, o Akvilė Katkovaitė – 134-ąją vietas. Komandinėse varžybose merginų ekipa užėmė 18 vietą tarp 19 dalyvių.