Lietuvos fechtuotojai kalnų nenuvertė, tačiau ir nenuvylė

Lietuvai atstovaujantys jauniai kovo 2-ąją baigė savo kovas serbų Novi Sade vykstančiame Europos jaunių ir jaunimo fechtavimo čempionate.

Lietuvos jaunieji fechtuotojai – L.Kalininas (kairėje).
Lietuvos jaunieji fechtuotojai – D.Bartaška.
Lietuvos jaunieji fechtuotojai – O.Mašalo atakuoja.
Lietuvos jaunieji fechtuotojai – O.Mašalo.
Lietuvos jaunieji fechtuotojai – R.Jukna.
Daugiau nuotraukų (6)

Mar 3, 2016, 9:46 AM, atnaujinta Jun 5, 2017, 5:58 PM

Vaikinų varžybose geriausiai pasirodė Rokas Jukna. Jis parengiamajame varžybų etape kovodamas iki 5 dūrių nugalėjo 2 priešininkus ir dar dviems nusileido vos vienu dūriu. Šis rezultatas jam garantavo vietą atkrintamąjame varžybų etape, ties kuriuo mūsų sportininkas suklupo – jis 11:15 pralaimėjo ispanui Diego Balmori.

Galutinėje įskaitoje R. Jukna užėmė 76 vietą tarp 110 dalyvių. Panašų rezultatą pasiekė ir Leonardas Kalininas, pogrupyje taip pat turėjęs 2 pergales iš 6, o atkrintamąjame etape vos vienu dūriu – 14:15 nusileidęs švedui Jonathanui Svenssonui.

L. Kalinino rezultatas galutinėje įskaitoje – 81 vieta. Trečiasis Lietuvos atstovas Dominykas Bartaška pogrupyje nugalėjo 1 priešininką iš 6, bei dviejose kovose nusileidęs priešininkams 1 dūrio skirtumu, į tolesnį etapą nepateko ir galutinėje įskaitoje užėmė 93 vietą.

Po vaikinų varžybų vykusioje merginų rungtyje Lietuvai atstovavo Olivija Mašalo. Ji, pogrupyje laimėjusi 2 kovas, pateko į atkrintamąjį etapą, kurioje, po ilgos ir atkaklios kovos, minimaliu rezultatu 14:15 turėjo pripažinti britės Charlotte Summers pranašumą.

Galutinėje įskaitoje O. Mašalo užėmė 72 vietą tarp 103 dalyvių.

Pasibaigus jaunių varžyboms, Lietuvos pasirodymą Europos čempionate atnaujins jaunimo atstovai, kovosiantys kovo 6–7 dienomis.