Jauniai špagininkai kovojo pasaulio čempionate Prancūzijoje

Praėjusį savaitgalį Burže (Prancūzija) vykstančiame pasaulio jaunių ir jaunimo fechtavimo čempionate, jaunių špagos rungtyje kovojo ir du Lietuvos atstovai.

R.Juknos ataka.
Olivija Mašalo.

Apr 5, 2016, 2:04 PM, atnaujinta May 30, 2017, 10:48 AM

Šį kartą geriau sekėsi merginų atstovei Olivijai Mašalo. Ji parengiamąjame varžybų etape nugalėjo tris priešininkes iš 6 ir prieš prasidedant atkrintamosioms kovoms užėmė 52–ą vietą čempionato reitinge.

Pirmasis susitikimas atkrintamąjame etape O. Mašalo buvo pergalingas – ji 15:13 nugalėjo Singapūro atstovę Esther Shi Ning Lai ir pateko į geriausiųjų 64–uką, kur mūsų atstovės laukė kova su kanadiete Cindy Gao.

Deja, čia lietuvei pritrūko sėkmės ir ji rezultatu 13:15 turėjo pripažinti priešininkės pranašumą. Galutinėje įskaitoje O. Mašalo užėmė 54 vietą tarp 113 dalyvių.

Rokas Jukna vaikinų varžybose pasirodė kukliau – pogrupyje nugalėjęs vieną priešininką iš 6 bei dar trims nusileidęs minimaliu vieno dūrio skirtumu ir, nepatekęs į atkrintamąjį etapą, užėmė 109–ą vietą iš 129.