Apsigaubęs trispalve lietuvis finišavo antras Monblano treile

Monblano bėgime G.Grinius užėmė antrąją vietą.<br>Organizatorių nuotr.
Monblano bėgimo treile reikėjo įveikti 170 km.<br>Organizatorių nuotr.
Monblano bėgimo treile reikia įveikti 170 km. Aukščiausia vieta – 2500 m.<br>Organizatorių nuotr.
Monblano bėgime G.Grinius (kairėje) užėmė antrąją vietą.<br>Organizatorių nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2016-08-28 09:07, atnaujinta 2017-05-14 18:04

Gediminas Grinius užėmė antrąją vietą prestižinėse bėgimo garsiuoju Monblanu varžybose.

Tai buvo 170 km įspūdinga trasa kalnais.

Varžybos prasidėjo penktadienio vakarą ir tęsiasi iki šiol.

37 metų lietuvis distanciją įveikė per 22 valandas 26 minutes 5 sek. ir finišavo lydimas dviejų savo sūnų bei apsigaubęs trispalve.

G.Grinių aplenkė tik vienas bėgikas – Monblano treilo čempionu tapęs prancūzas Ludovicas Pommeret (22 val. 2 sek.).

41 metų programuotojas pirmą kartą laimėjo šias prestižines ultramaratono lenktynes.

Trečias finišavo amerikietis Timas Tellefsonas (22 val. 30 min. 28 sek.).

Iš viso trasoje startavo 2300 bėgikų.

Jiems yra skirtas laikas – 46 val. 30 min. baigti sudėtingą trasą, kuri driekiasi per trejas valstybes – Prancūziją, Šveicariją ir Italiją, o aukščiausias trasos taškas siekia 2500 m.

Bėgime, per kurį saulė kaitino iki 30 laipsnių, paskutiniai bėgikai finiše laukiami sekmadienį popiet.