Dar turi parako: prieš finalinius karjeros bėgimus – U.Bolto triumfas Deimantinėje lygoje

Karjerą po rugpjūtį Londone įvyksiančio pasaulio lengvosios atletikos čempionato baigsianti sprinto žvaigždė Usainas Boltas  įrodė – jo forma vis dar išlieka puiki.

U.Boltas triumfavo Deimantinės lygos varžybose Monake<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jul 22, 2017, 8:17 AM, atnaujinta Jul 22, 2017, 8:28 AM

Jamaikietis penktadienį vykusiame Deimantinės lygos varžybų etape Monake, šimto metrų bėgimo rungtyje finišavo pirmas. Jo laikas – 9.95 sek.

„Visada smagu laimėti. Mano laikas baigiasi tinkamu metu. Viskas juda gera linkme“,  – po finišo teigė daugybėje varžybų iki šiol triumfavęs atletas.

U.Boltas už nugaros paliko amerikietį I.Youngą, kuris finišavo per 9.98sek. Trečiasis liko Akani Simbine iš Pietų Afrikos Respublikos (10.02).

„Buvau taip arti U.Bolto pačioje jo puikios karjeros pabaigoje“, – džiaugėsi I.Youngas.

Pasaulio čempionatas vyks rugpjūčio 4-13 dienomis. Paskutinėmis U.Bolto varžybomis taps estafetė. U.Boltas per tris paskutines olimpiadas laimėjo 100, 200 ir 4x100 varžybų aukso medalius Pekine, Londone ir Rio de Žaneire.