Tenisininkių J. Mikulskytės ir A. Paražinskaitės universitetas nepateko į NCAA aštuntfinalį

JAV studentų teniso čempionato (NCAA) atkrintamosiose varžybose Kentukio universitetas, kuriam atstovauja dvi lietuvės Justina Mikulskytė bei Akvilė Paražinskaitė, pasirodymą baigė antrajame rate.

J.Mikulskytė 2:6, 2:6 pralaimėjo amerikietei Kate Fahey.<br>Facebook nuotr.

May 5, 2019, 10:58 AM

Pirmajame atkrintamųjų varžybų (1/32 finalo) rate Kentukio universiteto tenisininkės 4-1 nugalėjo Depolo universitetą.

Vienetų susitikimuose J.Mikulskytė 7:6 (7-1), 6:3 įveikė amerikietę Keishą Clousing, o A. Paražinskaitė 6:3, 6:3 pranoko rusę Aliną Kuzmenkovą. Dvejetų mače A.Paražinskaitė su J.Mikulskyte 3:6 nusileido K. Clousing ir serbei Lenkai Antonijevič.

Pagal varžybų taisykles, kai kurie mačai nėra baigiami jeigu poros nugalėtojas jau turi iškovojęs keturias pergales.

Antrajame rate Kentukio universitetas 0-4 nusileido Mičigano universitetui.

J.Mikulskytė 2:6, 2:6 pralaimėjo amerikietei Kate Fahey, o A.Paražinskaitė 0:6, 5:7 neatsilaikė prieš kitą JAV atstovę Brienne Minor. Dvejetuose lietuvių duetas 5:7 pralaimėjo minėtoms amerikietėms.