Bėgikė E. Balčiūnaitė varžybose Belgijoje užėmė antrąją vietą

Šeštadienį Levene (Belgija) vykusių lengvosios atletikos varžybų „Meeting voor Mon“ moterų 800 m bėgime lietuvė Eglė Balčiūnaitė užėmė antrąją vietą.

Eglė Balčiūnaitė bėgimo takelyje.<br>A.Pliadžio nuotr.

Aug 18, 2019, 9:38 AM

Lietuvos sportininkė finišavo per 2 min. 3,42 sek. ir nusileido tik airei Nadiai Power (2.02,39).

Vyrų 100 m bėgimo finale lietuvis Kostas Skrabulis (10,85 sek.) užėmė trečiąją vietą. Atrankoje jis buvo taip pat trečias (10,77 sek.). Atrankoje antrą rezultatą pasiekė Gediminas Truskauskas (10,72 sek.), bet finale jis nestartavo. G.Truskauskas finišavo ketvirtas bėgdamas 200 m (21,26 sek.).

Taline prasidėjo Estijos lengvosios atletikos čempionatas. Be konkurencijos 100 m bėgime startavusio Miko Beinoriaus laikas buvo devintas (11,23), o Dano Sodaičio – dešimtas (11,26 sek.).