Bėgikė M. Eimontė Berlyno maratone užėmė 14-ąją vietą

Sekmadienį vykusio 46-ojo Berlyno maratono moterų grupėje Lietuvos atstovė Milda Eimontė finišavo 14-a. Mūsų šalies bėgikė nuotolį įveikė per 2 val. 33 min. 20 sek. ir pagerino asmeninį rekordą. Visų laikų Lietuvos geriausių rezultatų sąraše ji pakilo į aštuntąją vietą.

Berlyno maratone triumfavo Etiopijos bėgikai.<br> Scanpix nuotr.

Sep 29, 2019, 7:55 PM, atnaujinta Sep 29, 2019, 7:56 PM

Nugalėjo etiopė Ashete Bekere (2:20,14).

Vyrų grupėje greičiausias buvo Etiopijos bėgikas Kenenisa Bekele. Jo rezultatas (2:01,41) buvo vos dviem sekundėmis blogesnis už pasaulio rekordą.

Šiame bėgime startavo ir daugiau kaip 40 bėgikų iš Lietuvos.

Ignas Brasevičius finišavo 46-as, pagerino asmeninį rekordą, pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą ir septintą rezultatą Lietuvoje per visą laiką (2:15,53).

Asmeninius rekordus pagerino Andrius Jakševičius (2:20,35; 76-oji vieta), Mantas Šimkus (2:35,22; 316, Linas Mikalainis (2:36,29; 344), Giedrius Juška (2:39,37; 457).