J. Mikulskytė palaužė Prancūzijos tenisininkę

Justina Mikulskytė iškovojo pergalę parodomajame UTR Pro Match Series“ teniso turnyre. 24 metų amžiaus sportininkė šiuo metu turi aukščiausią WTA reitingą iš visų Lietuvos tenisininkių – čia ji užima 614 vietą.

Justina Mikulskytė iškovojo dar vieną pergalę.<br>T.Bauro nuotr.

2020-08-08 18:00, atnaujinta 2020-08-08 18:01

Šeštadienį ji po kiek daugiau nei dvi valandas trukusios kovos 7:6 (9:7), 4:6, [10:3] nugalėjo prancūzę Carolę Monnet (WTA-536). Šiame turnyre iš 14 sužaistų susitikimų Justina pasiekė 11 pergalių.

Kiek geriau dvikovą pradėjusi lietuvė po pratęsimo laimėjo pirmąjį setą. Antrajame sete iniciatyvą perėmė Prancūzijos sportininkė, todėl viskas sprendėsi lemiamame bei sutrumpintame trečiajame sete.

J.Mukulskytė jį laimėjo be didesnės intrigos rezultatu 10:3.

Lrytas.lt primena, kad liepos pradžioje tenisininkė tapo Lietuvos teniso vicečempione.

„Nauja diena“: ar panaikinta PVM lengvata tikrai žlugdo maitinimo verslą?