Pasaulio taurės suaugusiųjų etape – solidus Lietuvių pasirodymas

2022 Vasario 10-11 d. Barselonoje (Ispanija) vyko Pasaulio fechtavimo suaugusiųjų taurės etapas „Ciutat de Barcelona“, kuriame špagas surėmė 275 moterų iš įvairių pasaulio valstybių. Lietuvą atstovavo Olivija Mašalo ir Viktė Ažukaitė.

Toliau sportininkės ruošis „Westend Grand Prix“ suaugusiųjų varžyboms.<br>fechtavimas.lt nuotr.

Feb 14, 2022, 3:40 PM

Penktadienio rytą startavo moterų individuali špagos rungtis. Olivija Mašalo pogrupyje laimėjo 5 kovas iš 6 galimų, Viktė Ažukaitė iškovojo 4 pergales iš 6. Sportininkės atitinkamai gavo 33 ir 74 reitingo numerius, tad atkrintamosiose galėjo praleisti pirmąją rato kovą.

Olivija Mašalo į 128 prasibrovė įveikusi austrę C. Engel 15:10, o tarp 64 geriausiųjų pateko nugalėjusi šveicarę M. Emmenegger 15:13. Patekti į 32-uką nepavyko, ukrainietė Y. Svystil laimėjo 15:5. Olivija Mašalo galutinėje įskaitoje užėmė itin aukštą, 46 vietą ir 2 FIE reitingo taškus.

Viktė Ažukaitė dėl 128, nesunkiai, 15:4, laimėjo prieš austrę C. Panuschka, tačiau dėl patekimo į geriausiųjų 64, turėjo pripažinti rumunės, A. Predescu, pranašumą – 15:9. Galutinėje įskaitoje užimta 78 vieta bei laimėtas 1 FIE reitingo taškas.

Toliau sportininkės ruošis „Westend Grand Prix“ suaugusiųjų varžyboms, kurios vyks Budapešte (Vengrija) Kovo 4-6 dienomis.