Druskininkų naktinis bėgimas dalyviams padovanojo neeilinių emocijų bangą

Šeštadienį Druskininkuose apie 300 dalyvių stojo į startą pirmą kartą šiame Lietuvos kurorte surengtame „Naktiniame bėgime“.

Šventės akimirka.<br>A.Savickio nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Jul 10, 2022, 11:27 AM

Tai buvo vienas įspūdingiausių ir emocingiausių bėgimų Lietuvoje, kur dalyvių trasoje laukė keli muzikiniai taškai, pramoginės stotelės, spalvingos dekoracijos, dūmai, putos, lazerių bei šviesos šou.

Visi sportininkai apšilo su „Loud and Fit“ ir energingąja Augustina Jukne.

22 val. vakaro startavusioje bėgimo šventėje jaunieji sportininkai dalyvavo 1000 m bėgime. Vėliau buvo duoti startai 4, 8 ir 16 km bėgimų dalyviams bei estafetei 2x4 km.

16 km distancijoje greičiausias buvo Rokas Barauskas. Jis finišavo per 54 min. 5 sek.

Įdomu tai, kad R. Barauskas šiame renginyje sudalyvavo gana atsitiktinai. Jis į Druskininkus atvyko darbo reikalais. Sutikęs varžybų organizatorių Evaldą Martinką, bėgikas sulaukė pasiūlymo sudalyvauti bėgime naktį ir šia mintimi jis iškart susidomėjo.

„Tikslų didelių neturėjau, galvoju bėgsiu ir tuomet spręsiu pagal savijautą, ar šiandien galiu spustelėti ar vis dėlto prilėtinti tempą“, – sakė R. Barauskas.

Bėgimo nugalėtojas neslėpė, kad trasą puošę efektai suteikė papildomų emocijų.

„Labai patiko. Tai kažkas tokio neįprasto ir išskirtinio, o dar toks žmonių palaikymas tai prie efektų, tai atsigėrimo vietoje... Buvo tikrai faina bėgti ir smagu. Efektai tikrai pakėlė emocijas ir pagyvino bėgimą“, – pabrėžė nugalėtojas.

16 km distancijoje antras finišavo Jonas Ažukas (56.59), trečias – Mantas Marcinkevičius (58.21).

Tarp moterų nugalėjo Jurgita Pušinaitė (1:11.28), aplenkusi Ernestą Kundrotaitę (1:13.33) ir Viktoriją Senūtienę (1:15.39).

8 km bėgime nugalėjo Simas Stasiukaitis (25.29). Už jo finišavo dvi moterys – baltarusė Hanna Levaniuk (28.08) ir Gabija Ražaitytė Saunorienė (28.30).

4 km distanciją greičiausiai įveikė Petras Krapikas (12.49) bei Eglė Butkienė (14.59).

Visi renginio dalyviai taip pat buvo apdovanoti unikaliais medaliais bei partnerių dovanėlėmis. Bet turbūt svarbiausias prizas – emocijos bėgant aplink gražius Druskininkų ežeriukus ir saulėlydžiui atsispindint vandenyje.

Druskininkų naktinis bėgimas yra „Bėk drauge su draugu Druskininkuose“ projekto dalis, kurį bendrai finansuojama Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) Sporto rėmimo fondo lėšomis, skirtomis įgyvendinti sporto projektus, susijusius su sporto renginių organizavimu, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.