Satelito klasės kovose – Lietuvos fechtuotojos atsidūrė per plauką nuo medalių

Rugsėjį Lietuvos fechtuotojai pradėjo naują sezoną. Bratislavoje (Slovakija) vykusiose Satelito klasės pasaulio taurės varžybose „Memorial de Martinengo FIE“ lietuvės liko per plauką nuo medalių.

Sep 12, 2022, 5:53 PM, atnaujinta Sep 12, 2022, 5:55 PM

Viktė Ažukaitė galingai pradėjusi ir pogrupyje lengvai įveikusi visas varžoves, atkrintamosiose gavo pirmąjį varžybų reitingo numerį. Sėkmingai nukeliavusi iki ketvirtfinalio, kovoje dėl bronzos medalio turėjo pripažinti čekės M. Pechovovos pranašumą 15:10 ir galutinėje įskaitoje užėmė 5 vietą tarp 69 fechtuotojų.

Olivija Mašalo patyrusi vieną pralaimėjimą pogrupyje, taip pat sėkmingai kovojo iki ketvirtfinalio. Tačiau, dvikovoje dėl medalio, nusileido čekei V. Bieleszovai 15:7 ir užėmė 7 vietą.

Lurdė Grabovskytė pogrupyje įveikusi keturias varžoves iš šešių, atkrintamosiose gavo 22 reitingo numerį.

Laimėjusi dvi atkrintamųjų kovas, dėl patekimo į 8-uką 15:8 nusileido varžybų čempionei ukrainietei K. Pantelejevai ir galutinėje įskaitoje užėmė 14 vietą.

Aušrinei Šimkutei laimėjus dvi kovas pogrupyje, pritrūko vos vieno dūrio, kad patekti į atkrintamųjų etapą, galutinėje įskaitoje užimta 53 vieta.

Sezonui įsibėgėjant kitos Satelito varžybos vyks jau rugsėjo 17–18 d. Stokholme (Švedija).

„Nauja diena“: kodėl darbo imigrantai svarbūs Lietuvos ekonomikai?