Bronza suspindo auksu Prezidentūroje

Lietuvos Respublikos Prezidentę Dalią Grybauskaitę, regis, taip pradžiugino ietės metikės rezultatas Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos varžybose, kad sveikinant šalies vadovė supainiojo apdovanojimų vertę.

D.Grybauskaitė pasveikino ietės metikę L.Jasiūnaitę su pergale ir aukso medaliu, nors Europos jaunimo pirmenybėse lietuvė iškovojo bronzą.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

Jul 12, 2015, 4:11 PM, atnaujinta Oct 26, 2017, 3:53 PM

Nors Liveta Jasiūnaitė iškovojo bronzą varžybose Taline, Prezidentūra lengvaatletę sveikino su pergale ir aukso medaliu.

„Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino ieties metikę Livetą Jasiūnaitę, Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionate Estijoje, iškovojus aukso medalį ieties metimo varžybose, – rašoma Lietuvos prezidentės pranešime spaudai. – „Tegul ši pergalė įkvepia Jus nesustoti, toliau tobulėti ir siekti dar skambesnių pergalių, kurios garsintų Jūsų Tėvynės vardą“, – sakoma Prezidentės sveikinime. Šalies vadovė čempionei palinkėjo tolimesnės sėkmės, kantrybės ir tikėjimo savimi.“

Iš tiesų L.Jasiūnaitė šeštadienį laimėjo bronzą.

20-metė lietuvė finale sėkmingiausiu bandymu įrankį numetė 55 m 77 cm ir pasiekė geriausią savo sezono rezultatą.

Aukso medalis atiteko čempionatų rekordą pagerinusiai vokietei Christin Hussong (65 m 60 cm). Sidabrą pelnė ukrainietė Kateryna Derun (58 m 60 cm).