Skelbimų svetainėse – neįprastos prekės

Nuo vikšrinio vežimėlio iki tanko. Nuo avino ragų iki boulingo Lietuvos skelbimų svetainėse galima rasti neįprasčiausių prekių.

Daugiau nuotraukų (1)

lrytas.lt

Mar 7, 2015, 11:56 AM, atnaujinta Jan 11, 2018, 8:15 AM

Skelbimų tinklalapiuose internete dažniausiai parduodami naudoti daiktai: mobilieji telefonai, automobiliai, buitinė technika. Čia taip pat įprasta ieškoti ir būsto. Tačiau ar žinojote, kad čia galima įsigyti ir elektrinę, boulingo įrangą, tanką ar „batsiuvio koją“?

Vienas neįprasčiausių skelbimuose siūlomų dalykų – vikšrinis prekybinis vežimėlis su ant jo sumontuota baro įranga. Jis turi elektros variklį ir yra valdomas distanciniu pultu.

„Šis vežimėlis keletą metų buvo naudojamas prekybai Palangos paplūdimyje, tačiau uždraudus prekiauti pliaže turiu jį parduoti“, – sakė vežimėlio savininkas.

Dar viena vikšrinė „transporto priemonė“, kurią galima įsigyti skelbimų portaluose – važiuojantis ir šaudantis... tankas. Tiesa, tai tik sumažinta tikro antrojo pasaulinio karo laikų vokiško modelio kopija, tačiau skelbimo antraštė skamba įspūdingai ir iš karto atkreipia dėmesį.

Tarp įvairių skelbimų išsiskiria ir pasiūlymas įsigyti profesionalią boulingo įrangą: dešimt takelių, kėglius, ekranus, kuriuose rodomi rezultatai, ir visa kita, kas reikalinga žaisti šį žaidimą. Šią įrangą parduoda Kaune įsikūręs prekybos ir paslaugų centras „Molas“.

„Mūsų prekybos centras orientuojasi į kiek kitokias paslaugas lankytojams, todėl viliamės, kad ši mums puikiai tarnavusi boulingo įranga suras naujus namus. Ja domisi prekybos ir pramogų centrai, įmonės, norinčios įrengti pramogų zonas savo darbuotojams, poilsio įstaigos. Interesantai skambina ir iš Lietuvos, ir iš užsienio“, – pasakojo PPC vadovė „Molas“ Rasa Vileikytė.

Dar vienas gana neįprastas objektas, kuris parduodamas skelbimuose – iš saulės energijos elektrą gaminančios elektrinės, išdėstytos sklypuose nuo kelių iki keliasdešimties arų. Panašu, kad tai – prieš keletą metų Lietuvoje kilusio saulės jėgainių statybos bumo pasekmė.

Be aukščiau išvardintų dalykų, interneto platybėse galima aptikti ir daugiau neįprastai ar net keistai skambančių skelbimų. Pavyzdžiui, galima įsigyti „batsiuvio koją“. Pasirodo, taip vadinamas prietaisas, ant kurio batsiusvys mauna batą jį siūdamas ar taisydamas.

Siūloma nusipirkti ir daugiau tokių dalykų apie kurių paiešką skelbimuose, regis, ir nepagalvotum: avino ragus, širšių gaudykles, šiukšlių dėžę, lauko tualetą, kaspinus bažnyčios papuošimui, degtinės butelį už 500 eurų ir dar daug kitų.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.