„Naujiesiems vadovams, taip pat ir visai įmonei, yra suformuoti
tikslai padidinti veiklos efektyvumą, finansinį skaidrumą ir
užtikrinti geresnį klientų aptarnavimą“, – pranešime spaudai
sakė bendrovės vadovas Aidas Ignatavičius, kuris beveik trejus
metus vadovavo „Lesto“.
Anot jo, visi konkursai į „Vilniaus vandenų“ vadovų
pareigas vyksta viešai bei skaidriai.
Įmonės gamybos vadovu paskirtas buvęs „Lesto“ Elektros
tinklo tarnybos vadovas Virgilijus Žukauskas, Klientų aptarnavimo
tarnybos vadove – buvusi „Teo LT“ Pardavimų plėtros ir palaikymo
padalinio vadovė Giedrė Blazgienė, Finansų tarnybos – buvęs
„Lietuvos pašto“ Ekonomikos ir finansų departamento vadovas
Martynas Repečka, Organizacijos vystymo departamento – buvusi
„Lesto“ Personalo ugdymo padalinio vadovė Jolanta Diskaitė,
pirkimų vadovu – „Lesto“ Pirkimų dokumentų administravimo
grupei vadovavęs Arūnas Jurgelaitis.
„Vilniaus vandenų“ Komunikacijos skyriui vadovaus buvęs
„Teo LT“ Korporatyvinių reikalų padalinio vadovas Antanas
Bubnelis, Prevencijos skyriui – buvęs „Lesto“ Prevencijos ir
kontrolės skyriaus vadovas Vidmantas Bruzgys, Teisės skyriui –
buvęs Lietuvos pašto Teisės departamento vadovas Gintaras
Makšimas, o vidaus auditui – buvusi „Lesto“ Vidaus audito
padalinio vadovė Živilė Perednė.
„Vilniaus vandenys“ pertvarko struktūrą ir atleis 200
darbuotojų. Planuojama, jog bendrovėje turėtų dirbti 745
darbuotojai.
Į daugelį vadovų
postų buvo priimti kartu su A.Ignatavičiumi „Lesto“ dirbę
žmonės, o „Vilniaus vandenų“ vadovas aiškino, jog vadovų
konkursai yra vieši, atviri bei skaidrūs.
95,41 proc. „Vilniaus vandenų“ akcijų valdo miesto
savivaldybė, likusias – Švenčionių, Šalčininkų ir Vilniaus
rajonų savivaldybės.
