„Wizz Air“ plėtra: iš Vilniaus į Gdanską – net tris kartus per savaitę

„Wizz Air“, didžiausia mažų sąnaudų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, plėsdama savo Gdansko tinklą, nuo šių metų gruodžio pristato du naujus maršrutus – į Vilnių bei Lisaboną. Iš Gdansko Lecho Valeso oro uosto, kuriame bazuojamas jau 6-asis aviakompanijos orlaivis, bendrovė siūlys net 22 papildomus skrydžius. 2018 m. bendrovė Gdansko maršrutais planuoja pasiūlyti 3 milijonus sėdimų vietų, žymint 26 proc. metinį augimą.

 Šiuo metu „Wizz Air“ iš viso siūlo 153 maršrutus iš 8 Lenkijos oro uostų.<br> Bendrovės nuotr.
 Šiuo metu „Wizz Air“ iš viso siūlo 153 maršrutus iš 8 Lenkijos oro uostų.<br> Bendrovės nuotr.
 Šiuo metu „Wizz Air“ iš viso siūlo 153 maršrutus iš 8 Lenkijos oro uostų.<br> Bendrovės nuotr.
 Šiuo metu „Wizz Air“ iš viso siūlo 153 maršrutus iš 8 Lenkijos oro uostų.<br> Bendrovės nuotr.
 Šiuo metu „Wizz Air“ iš viso siūlo 153 maršrutus iš 8 Lenkijos oro uostų.<br> Bendrovės nuotr.
 Šiuo metu „Wizz Air“ iš viso siūlo 153 maršrutus iš 8 Lenkijos oro uostų.<br> Bendrovės nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Lrytas.lt

2017-08-10 16:31, atnaujinta 2017-08-10 16:36

Skrydžiai iš Vilniaus į Gdanską bus vykdomi tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Aviakompanija skrydžius pradės nuo gruodžio 21 dienos. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 Eur.**

„Labai džiaugiamės pristatydami reikšmingą savo Gdansko operacijų plėtrą: augant mūsų orlaivių skaičiui Gdansko Lecho Valeso oro uoste, sukursime daugiau darbo vietų aviakompanijoje bei tarp savo verslo partnerių vietinėje rinkoje, taip atverdami dar daugiau galimybių visam Lenkijos Pomeranijos regionui, – sako „Wizz Air“ rinkodaros vadovas Johan‘as Eidhagen‘as. – Taip pat, dvi naujos kryptys bei 22 nauji savaitiniai skrydžiai mūsų Gdansko tinkle ne tik suteiks daugiau prieinamų kelionių galimybių mūsų Lenkijos keleiviams, bet ir padidins turistų į Gdanską skaičių bei stiprins vietos ekonomiką. Su malonumu laukiame ir tolesnių plėtros planų, tęsdami mūsų vaisingą bendradarbiavimą su oro uostais ir išlaikydami savo įsipareigojimus keleiviams, keliaujantiems vienu iš 6 mūsų Gdansko bazės orlaivių.“

„Džiaugiamės naujaisiais „Wizz Air“ skrydžiais į Gdanską ir tikimės, kad jie dar labiau padidins augantį turistų srautą tarp Lietuvos ir Lenkijos, taip pat pagerins susisiekimą ne tik su Gdansko miestu, turinčiu didžiausią jūrų uostą šalyje, bet ir su Lenkijos Pomeranijos regionu. Skrydžiai bus puiki kelionės automobiliu ar autobusu alternatyva, sutrumpinsianti kelionės laiką tarp Vilniaus ir Gdansko 7 kartus”, – sako Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

Rezervuoti vietas visuose bendrovės siūlomuose skrydžiuose iš Gdansko ir Vilniaus galima naudojantis nemokama „Wizz Air“ mobiliąja programėle arba apsilankius bendrovės internetinėje svetainėje. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 Eur*, į kurią nuo spalio 29 d. įeina nemokamas rankinis bagažas, kurio išmatavimai atitinka šiuos matmenis 55 x 40 x 23 cm.

Naujo orlaivio bazavimas Gdansko Lecho Valeso oro uoste reprezentuoja bendrovės 99 mln. JAV dolerių* investicijas Lenkijoje. Tai leis prisidėti prie 36 tiesioginių darbo vietų sukūrimo, apjungiant daugiau nei 200 bendrovės bazės Gdansko Lecho Valeso oro uoste darbuotojų. 

Gdanskas buvo vienas iš pirmųjų miestų, iš kurių „Wizz Air" 2004 m. pradėjo savo žemų sąnaudų skrydžius ir nuo to laiko pervežė net 14 mln. keleivių iš ir į Gdansko Lecho Valeso oro uostą. Per šių metų pirmuosius 7 mėn. aviakompanija pervežė daugiau nei 1,2 mln. keleivių savo Gdansko maršrutais, reprezentuodama 7 proc. augimą lyginant su praėjusių metų tuo pačiu periodu. 

Stiprus bendrovės augimas kituose 7 Lenkijos oro uostuose taip pat žymi „Wizz Air“ įsipareigojimus Lenkijos keleiviams. „Wizz Air“ 2017 m. savo Lenkijos maršrutuose siūlo 9 mln. sėdimų vietų, reprezentuodama 16 proc. metinį augimą. Bendrovės veikla žemomis kainų sąnaudomis Lenkijoje ne tik suteikia prieinamą susisiekimą tarp Lenkijos ir visos likusios Europos, tačiau ir skatina vietinę darbo rinką aviacijos ir kituose sektoriuose; per šiuos metus šalyje paremta daugiau nei 5 tūkst. darbo vietų*** susijusiose industrijose. 

Įskaitant paskutinę aviakompanijos plėtrą Gdansko orlaivių bazėje, „Wizz Air“ Lenkijoje iki šių metų pabaigos iš viso bazuos 23 orlaivius, įdarbindama daugiau nei 850 įgulos narių. 

Šiuo metu „Wizz Air“ iš viso siūlo 153 maršrutus iš 8 Lenkijos oro uostų. 

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.