Socialiniame tinkle vyras paskelbė, kad cigarečių „L&M” pakelį pirko gruodžio 2-ąją, apie 17 valandą 30 minučių Laisvės alėjoje, netoli fontano veikiančiame kioske. Vėliau kaunietis su keliais šeimos nariais užsuko į netoliese esančią kavinę.
„Turėjau anksčiau pirktų cigarečių, todėl naująjį pakelį atidariau dar vėliau, kai nuėjome prie Muzikinio teatro pažiūrėti apšvietimo“, – rašė kaunietis.
Tuomet jis tikino ir supratęs, kad buvo apgautas – vietoj cigarečių aptiko sulčių šiaudelių. Kaunietis grįžo prie kiosko, tačiau jis jau nebedirbo.
„Suprantu, kad jums nesitiki toks dalykas, nes ir aš buvau šokiruotas, kad tokioje vietoje taip prigavo mane. Sutinku, kad jeigu būčiau turguje pirkęs, tai tikrai yra galimybė taip apsigauti“, – svarstė kaunietis.
„Visi kartu su manimi buvę žmonės taip pat nesuprato, kaip taip gali nutikti. Svarstėme, kad galbūt vyresnio amžiaus pardavėja tokiu būdu prisidūrė prie algos arba ji turi labai apsukrų sūnų ar anūką, kuris tuo rūpinasi“, – įtarimais dalijosi kaunietis.
Cigaretes „L&M” Lietuvos rinkai tiekiančios bendrovės „
Philip Morris Baltic“ Korporacijos reikalų direktorius Gintautas Dirgėla tikino labai norintis pamatyti kauniečio pirktą cigarečių pakelį, nes jis galėtų suteikti daug svarbios informacijos.
Ant kiekvieno pakelio yra nurodytas unikalus kodas, kuris atskleidžia gamybos vietą ir laiką. G.Dirgėla tikino nežinantis, ar tinkamai buvo priklijuota banderolė, ar nepažeista permatoma plėvelė. Juk ištraukti cigaretes ir prikišti į vidų šiaudelių jos nepažeidžiant būtų neįmanoma užduotis.
„Gamybos metu tokių dalykų negali nutikti“, – užtikrino „
Philip Morris Baltic“ atstovas.
Nors gamintojai savo vidaus reikmėms gamina cigarečių pakelio muliažus, jie tik išoriškai primena tikrus pakelius. Muliažams gaminti naudojamos kitokios medžiagos, jų negalima atidaryti.