Vilniaus pergalė – emigrantas įtikino britus investicijoms pasirinkti sostinę

Britų finansų rinkų konsultavimo bendrovė „Catalyst Development Ltd.“ (toliau – „Catalyst“) pranešė Vilniuje atidarysianti savo pirmąjį kompetencijų centrą už Jungtinės Karalystės ribų. Per ateinančius trejus metus „Catalyst“ ketina priimti apie 30 darbuotojų – aukštos kvalifikacijos verslo analitikų ir konsultantų.

„Catalyst“ atstovų teigimu, Vilnius taps pirma įmonės stotele į tolimesnę plėtrą pasaulyje.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
„Catalyst“ atstovų teigimu, Vilnius taps pirma įmonės stotele į tolimesnę plėtrą pasaulyje.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

May 2, 2018, 11:29 AM, atnaujinta May 2, 2018, 11:36 AM

Pagrindinės „Catalyst“ specializacijos sritys susijusios su reguliavimo skatinamais pokyčiais, organizacijos tobulinimu, technologijomis, talentų ugdymu. Tarp įmonės klientų yra investiciniai bankai, tarpuskaitos namai, biržos, instituciniai investuotojai, turto ir gerovės valdytojai.

Bendrovė, kurios pagrindinė buveinė įsikūrusi Londone, vykdo veiklą visame pasaulyje. Be būstinės Londone ir naujojo centro Lietuvoje bendrovė turi padalinį Džersyje ir nuolatinę atstovybę Tokijuje (Japonija). „Catalyst“ atstovų teigimu, Vilnius taps pirma įmonės stotele į tolimesnę plėtrą pasaulyje.

„Įgyvendindami plėtros strategiją, dabar vykdome kelis strateginius įsigijimo sandorius ir atidarome biurus naujose vietose. Įdomu tai, kad Vilnius į pirminį galimų naujų veiklos vietų sąrašą buvo įtrauktas pagal vieno mūsų darbuotojo iš Lietuvos rekomendaciją. Po to vykdėme išsamią atranką, o galutiniame sąraše liko Belfastas, Varšuva, Golvėjus ir Vilnius. Pasirinkome Vilnių dėl jo infrastruktūros, sąnaudų konkurencingumo ir daugybės išsilavinusių potencialių darbuotojų, kurie turi tiek mums reikiamo lygio specialių, tiek anglų kalbos žinių. Apsispręsti padėjo ir „Investuok Lietuvoje“ suteikta pagalba – užsienio investicijų plėtros agentūra padėjo geriau suprasti miesto verslo aplinką, susipažinti su įspūdį darančiais talentingais žmonėmis“, – sakė „Catalyst“ generalinis direktorius Stephenas Loosley.

Būsimiesiems Vilniaus biuro darbuotojams bus patikėta įgyvendinti strategiškai svarbius projektus pasauliniams bankams, taip pat turto ir gerovės valdymo sričių klientams. Specialistai Vilniuje dirbs nuotoliniu būdu vykdydami įvairiausius klientų projektus, o kartais vyks į komandiruotes į Londoną ir kitus svarbiausius finansų centrus visame pasaulyje. „Catalyst“ centras Lietuvoje steigiamas siekiant atverti naujas galimybes teikti konsultavimo paslaugas Baltijos ir Šiaurės regione veikiančioms finansų rinkų įmonėms. Atidarydama šį kompetencijų centrą „Catalyst“ išplėtė savo tradicinį veiklos modelį ir pasiūlė naują konsultavimo modelį, pagal kurį Londone, Džersyje ir Lietuvoje dirbančios specialistų komandos teiks paslaugas tarptautinių finansų rinkų klientams.

„Pasirinkdama Lietuvą pirmajam biurui už JK ribų „Catalyst“ parodė ne tik pasitikėjimą šalies verslo analitikų kompetencija, bet ir išryškino svarbų aspektą tiesioginių užsienio investicijų procese. Jungtinės Karalystės bendrovė ateina dėl to, jog joje dirbęs specialistas iš Lietuvos sugebėjo įtikinti Vilniaus vertės pasiūlymu. Išeivius puikiai išnaudoja tiesioginių užsienio investicijų lyderė Airija, dėl to ryšius su diaspora dar labiau stiprinti turi ir Lietuva“, – teigė ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

„Labai svarbu tai, kad pasaulyje pirmaujanti konsultavimo įmonė ieško aukščiausios kvalifikacijos specialistų Lietuvoje, – mano užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas. – Tai rodo, kad Lietuvos finansų sektorius turi milžiniškų galimybių, o mūsų specialistai gali dirbti su sudėtingais ir didelę pridėtinę vertę kuriančiais projektais.“

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.