„Lietuvos energija“ tampa „Ignitis grupe“

Užsienyje besiplečianti energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ keičia pavadinimą bei prekės ženklą ir nuo šiol tampa tarptautine energetikos bendrove „Ignitis grupė“. Pavadinimus keičia ir kitos grupei priklausančios pagrindinės įmonės. 

Kaip kiek anksčiau skelbė „Lietuvos energija“, pagrindinė planuojamo pokyčio priežastis yra siekis konsoliduoti skirtingus „Lietuvos energija“ ir grupės įmonių turimus prekės ženklus po vienu moderniu, tarptautiniu prekės ženklu, taip ilguoju laikotarpiuefektyvinant išlaidas komunikacijai. <br>D.Umbraso nuotr.
Kaip kiek anksčiau skelbė „Lietuvos energija“, pagrindinė planuojamo pokyčio priežastis yra siekis konsoliduoti skirtingus „Lietuvos energija“ ir grupės įmonių turimus prekės ženklus po vienu moderniu, tarptautiniu prekės ženklu, taip ilguoju laikotarpiuefektyvinant išlaidas komunikacijai. <br>D.Umbraso nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

2019-09-09 10:15, atnaujinta 2019-09-09 19:28

Šį pokytį lėmė trys pagrindinės priežastys. Pirmoji yra siekis efektyviau naudoti lėšas ir konsoliduoti daugiau negu 14 grupėje valdomų prekės ženklų ir pavadinimų į vieną lengvai Lietuvoje ir užsienyje suprantamą prekės ženklą. Antroji priežastis yra patogumas klientams – jiems nebereikės kreiptis į skirtingas bendroves, o visas svarbiausias energetikos paslaugas teiksime iš vienų – „Ignitis“ – rankų.

Trečioji priežastis – siekis sulaužyti monopolinį įvaizdį ir sėkmingai konkuruoti rinkoje. 

„Vienas iš istorinių energetikos pokyčių yra išsivadavimas iš monopolių, daugiau galios ir pasirinkimo suteikiant vartotojams. Kaip kažkada išnyko „Lietuvos kuro“ arba „Lietuvos telekomo“ monopoliai, taip ir „Lietuvos energijos“ monopolis neturi ateities. Mes jau neatpažįstamai pasikeitėme, konkuruojame tarptautinėse rinkose, esame pasiruošę rimtai konkuruoti Lietuvoje, todėl turime išsivaduoti iš postsovietinio valstybinio monopolinio įvaizdžio“, – sako D. Maikštėnas. 

Nuo rugsėjo 6 dienos „Lietuvos energija“ tapo „Ignitis grupe“, „Lietuvos energijos tiekimas“ tapo „Ignitis“, „Lietuvos energijos gamybos“ pavadinimas pakeistas į „Ignitis gamyba“, o „Lietuvos energija renewables“ – į „Ignitis renewables“. Tarptautinėse rinkose grupė taip pat veiks „Ignitis“ prekės ženklu. Tuo metu „Energijos skirstymo operatoriaus“ pavadinimas nesikeis.

Svarbu pažymėti, kad „Lietuvos energijos tiekimo“ klientams sąskaitas nuo šiol išrašys „Ignitis“, šią bendrovę reikės pasirinkti ir kaip įmokų surinkėją, mokant už elektros energiją ar gamtines dujas. Tačiau klientams pasirašyti naujų sutarčių ar atlikti kitų veiksmų nereikia – visos sutartys automatiškai pratęsiamos su bendrove „Ignitis“.

Norėdami komentuoti turite prisijungti.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.