Paskelbė tris patikimiausias įmones Lietuvoje – štai pagal ką jas atrinko

Tarptautinė verslo rizikos valdymo įmonių grupė „Coface“ įvardino naują patikimiausių Lietuvos įmonių trejetuką. Antrąkart šį titulą pelnė bendrovė „Roquette Amilina“, pirmą kartą – „TD Baltic“ bei „Vičiūnai ir partneriai“. Šių įmonių kreditingumo rodikliai buvo pripažinti geriausiais tarp kitų 20 tūkstančių įmonių Lietuvoje.

„Coface“ apdovanojo įmones, kurios ne tik su kitomis laiku atsiskaito.
„Coface“ apdovanojo įmones, kurios ne tik su kitomis laiku atsiskaito.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Apr 23, 2020, 2:54 PM

Apdovanojimus įsteigusios „Coface Baltics“ generalinis direktorius Mantvydas Štareika teigė, kad nugalėtojomis pripažintų įmonių veiklos rezultatai per pastaruosius tris metus nuosekliai gerėjo, jos itin profesionaliai tvarkėsi su iškylančiomis verslo rizikomis, užtikrino aukštus mokumo rodiklius ir laiku atsiskaitė su partneriais.

Galutinį sprendimą dėl nugalėtojų lėmė 2018-2019 metų veiklos rodikliai ir teigiami jų pokyčiai, taip pat vidinis „Coface“ suteiktas reitingas ir prisiimta rizika šių įmonių atžvilgiu.

„Vertinome tokius rodiklius, kaip atskaitomybė, trumpalaikiai ir ilgalaikiai įsipareigojimai, turimos atsargos, turtas ir nuosavas kapitalas.

Visos apdovanotos įmonės pasižymi aukščiausiu – 10 balų kreditingumo rodikliu. Tai reiškia, kad verslo partnerystė su šiomis bendrovėmis pasižymi stabilumu ir patikimumu“, – komentavo „Coface Baltics“ vadovas.

Nugalėtojais paskelti: didžiausia Šiaurės Europoje biorafinuotų kviečių gamintoja „Roquette Amilina“, vienas didžiausių Baltijos šalyse IT ir buities prekių distributorius „TD Baltic“, taip pat žuvies ir jūros produktų gamintoja „Vičiūnai ir partneriai“.

Pagal 2018-2019 metų veiklos rezultatus į finalinį patikimiausių įmonių sąrašą taip pat pateko uždarosios akcinės bendrovės „Baltic Master“, „Varlė“, „Lietuvos ryto spaustuvė“, „Nostrada“ ir „Vilniaus baldai“.

„Patikimiausių įmonių apdovanojimus įteikiame ypatingu laikotarpiu, kai dauguma verslų susiduria su koronaviruso pandemijos sukeltais ekonominiais iššūkiais. Linkime Lietuvos įmonėms sėkmingai įveikti iškilusius sunkumus, geriausiai panaudoti turimas rizikų valdymo kompetencijas ir išlaikyti aukštą kreditingumą“, – skelbdamas nugalėtojus sakė M. Štareika.

Pasak jo, atranka buvo vykdoma iš daugiau kaip 20 tūkstančių Lietuvos bendrovių, kurių veiklos rodiklius „Coface“ stebi ir analizuoja reguliariai.

Patikimiausių įmonių apdovanojimus buvo planuota įteikti kasmetinėje „Coface Verslo Rizikos Konferencijoje“, kuri turėjo įvykti kovo pradžioje ir buvo atidėta dėl koronaviruso pandemijos grėsmės.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.