Lietuvių sukurtai programėlei – solidi investicija: aktuali ir nukentėjusiems nuo COVID-19

Lietuvių startuolis „Discontract“, mobiliąja programėle padedantis rasti namų priežiūros paslaugų teikėjus, COVID-19 pandemijos metu pritraukė 300 tūkst. eurų investiciją iš „Koinvesticinio fondo“ ir privačių investuotojų, rašoma pranešime spaudai.

Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Apr 30, 2020, 1:31 PM, atnaujinta Apr 30, 2020, 1:31 PM

„Rūpintis buities reikalais – laiko ir pastangų reikalaujantis užsiėmimas. Dar sunkiau rasti gerą meistrą ar buities paslaugos teikėją, ypač tada, kai paslaugų reikia skubiai. Sprendžiame šią bendruomenei aktualią problemą – profesionalų teikiamas paslaugas nuo šiol galima užsakyti greitai, už jas atsiskaityti saugiai ir patogiai viską atliekant per mobiliąją programėlę. Be to, paslaugų teikėjams mūsų sukurta platforma yra patogi užsakymams valdyti ir bendrauti su klientu“, – pasakoja „Discontract“ direktorius ir vienas įkūrėjų Gediminas Jankus.

Mobiliosios programėlės naudotojai gali rinktis iš valymo, dezinfekavimo, remonto, elektros ir santechnikos darbų, kitų būsto priežiūros bei pagalbos buityje paslaugų.

Šiuo metu tik Vilniuje veikianti mobilioji programėlė randa paslaugų teikėjus pagal vietovę, teikiamas paslaugas ir klientų įvertinimus, perduoda užsakymus teikėjams, automatizuotai tvarko atsiskaitymus ir sąskaitas. Visi platformoje registruoti paslaugų teikėjai pereina registracijos ir asmenybės patikros procesą.

Pritraukė skirtingų sričių investuotojus

Kaip teigiama pranešime, „Discontract“ programėlę investuotojai įvertino kaip turinčią augimo potencialą vietinėje rinkoje ir užsienio šalyse, todėl „Startup fair“ su investuotojais užmegzti verslo kontaktai virto ilgalaikio bendradarbiavimo pradžia. Pandemijos metu „Discontract“ pasirašė investicijų sutartį su „Koinvesticiniu fondu“, kuris investuoja kartu su verslo angelais.

Į „Discontract“ taip pat investavo privatūs investuotojai Benediktas Gylys, Gvidas Drobužas, Egidijus Gaidamavičius ir Gintautas Lukauskas. Anot G. Jankaus, pritraukiant investuotojus jo įkūrėjai tikslingai ieškojo žmonių iš skirtingų verslo sričių, turinčių įvairių kompetencijų ir patirties.

Pranešime bendrovės atstovai nurodo, jog finansavimą startuolio įkūrėjai skirs bendruomenės auginimui – sudarant galimybes užsidirbti skatins paslaugų teikėjų veiklą, augindami naudotojų auditoriją vykdys plėtrą didžiuosiuose Lietuvos miestuose, Baltijos regione ir pietryčių Europos šalyse.

Poreikis kilo vadovaujant „Vaidilos teatrui“

Anot „Discontract“ įkūrėjų, idėja sukurti mobiliąją programėlę, į vieną vietą suburiančią klientus ir paslaugų teikėjus, gimė dar 2018-ųjų vasarą. Tuo metu sostinės „Vaidilos teatrui“ vadovavęs G. Jankus susidurdavo su didžiuliu priežiūros darbų poreikiu – patikimų meistrų ar pagalbininkų paslaugų prireikdavo net kelis kartus per savaitę, dažnai ir labai skubiai, o tuo užsiimančios specializuotos įmonės ne tik neužtikrindavo paslaugų greičio, bet ir kainuodavo brangiai.

Startuolio „Discontract“ vystymo darbai prasidėjo 2019 m. pradžioje, kai du skirtingas kompetencijas turintys partneriai pradėjo savo veiklą: G. Jankus, šiuo metu vadovaujantis platformą sukūrusiam startuoliui, tapo atsakingu už verslo vystymą ir rinkodarą, Laurynas Antanavičus, sertifikuotas projektų valdymo profesionalas iki tol valdęs didelio masto IT projektus, – už finansus ir pagrindines verslo funkcijas.

Netrukus prie startuolio prisijungė ir trečiasis partneris – Tautvilas Mečinskas, turintis daugiau nei dešimties metų patirtį vystant IT projektus Lietuvos ir užsienio kompanijose, atsakingas už technologijas ir jų plėtojimą ateityje.

Spauskite mygtuką „VISI KOMENTARAI“ ir reikškite savo nuomonę.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2021 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.