SBA grupės valdyboje darbuosis ir K. Bagdonavičius

Prie vienos didžiausių Lietuvoje – SBA grupės – valdybos toliau jungiasi nepriklausomi nariai. Šią savaitę grupės valdybą papildė didžiulę strateginio lygmens verslų valdymo ir tarptautinės plėtros patirtį sukaupęs dr. Kęstutis Bagdonavičius.

SBA įmonių grupės valdybą papildė ekonomikos mokslų daktaras Kęstutis Bagdonavičius.<br>Organizatorių nuotr. 
SBA įmonių grupės valdybą papildė ekonomikos mokslų daktaras Kęstutis Bagdonavičius.<br>Organizatorių nuotr. 
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Jun 5, 2020, 11:28 AM, atnaujinta Jun 5, 2020, 11:32 AM

„Kęstutis yra vienas iš nedaugelio strateginio lygio vadovų ir lyderių, kurie ne tik aiškiai suvokia globalų ekonomikos kontekstą, bet ir dėl ilgametės aukščiausio lygio vadovavimo patirties užčiuopia realias praktines galimybes verslų plėtrai ar savalaikei jų transformacijai.

Todėl jo prisijungimas sustiprins SBA grupės strateginę parengtį plėtrai tarptautinėse rinkose ir padės išnaudoti aukštesnės pridėtinės vertės kūrimo potencialą Lietuvoje“, – teigia SBA grupės prezidentas Arūnas Martinkevičius.

Ekonomikos mokslų daktaras K. Bagdonavičius daugiau nei 20 metų dirbo įvairiose vadovaujančiose pozicijose vienoje didžiausių Europos draudimo kompanijų – ERGO.

Ilgą laiką buvo jos Baltijos šalių padalinio vadovas, taip pat vadovavo pagrindinės ERGO bendrovės Vokietijoje Tarptautinių projektų padaliniui.

Nuo šių metų pradžios K. Bagdonavičius pirmininkauja tarptautinę plėtrą intensyviai vykdančios atsinaujinančios energetikos ir inovatyvių transporto sprendimų įmonių grupės „Modus Group“ valdybai, kurioje veiklą tęs lygiagrečiai.

Iki tol jis keliolika metų kaip nepriklausomas narys dirbo „Modus Group“ grupės stebėtojų taryboje, taip pat buvo jos pirmininku. K. Bagdonavičius taip pat yra Vokietijos-Baltijos šalių prekybos rūmų prezidentas Lietuvoje.

„SBA grupė – tai lietuviško kapitalo tarptautinę veiklą vykdanti profesionali lyderė su daugiau nei 5000 asmenybių komanda, grindžianti savo veiklą skaidriai fundamentaliais ir atsakingais verslo kultūros principais.

Kartu tai puikiai diversifikuota, demonstruojanti eksponentinį augimą ir transformacijoje esanti grupė. Prisijungimą prie SBA grupės valdybos nuoširdžiai vertinu kaip unikalios galimybės ir aiškaus pasitikėjimo atvejį, kurį išnaudosiu su besąlygine atsakomybe“, – sako K. Bagdonavičius.

K. Bagdonavičius, jau trečiasis iš išorės prie SBA valdybos prisijungęs narys.

SBA valdyboje kelerius metus kaip nepriklausomas narys dirba tarptautinės verslo konsultacijų kompanijos „Civitta“ įkūrėjas ir vadovas Adam Saulius Vaina, ilgą laiką dirbęs pasaulinėje verslo konsultacijų bendrovėje „McKinsey & Company“.

Pernai valdybą papildė buvęs VP grupės valdybos pirmininkas Petras Jašinskas, vėliau ėmęs vadovauti ir SBA priklausančiai „Utenos trikotažo“ grupei.

Be šių narių, SBA valdybą sudaro jos pirmininkas SBA prezidentas A. Martinkevičius ir viceprezidentas Egidijus Valentinavičius.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.