Veiklą Lietuvoje pradeda naujas komercinis bankas: „PayRay“ specializuosis paslaugose verslui

Paslaugas verslui teikianti Lietuvos finansų sektoriaus kompanija „PayRay“ pradeda naują veiklos etapą. Banku tapusi „PayRay“ netrukus pradės rinkti indėlius ir toliau koncentruosis į verslo įmonėms skirtus apyvartinio kapitalo finansavimo sprendimus.

„PayRay“ banko generalinis direktorius Renato La Fianza.<br>„PayRay“ nuotr.
„PayRay“ banko generalinis direktorius Renato La Fianza.<br>„PayRay“ nuotr.
Banku tapusi „PayRay“ sieks sukurti daugiau konkurencijos rinkoje ir taip padėti verslo įmonėms spręsti iššūkius, su kuriais jos susiduria ieškodamos apyvartinio kapitalo finansavimo sprendimų.<br>„PayRay“ nuotr.
Banku tapusi „PayRay“ sieks sukurti daugiau konkurencijos rinkoje ir taip padėti verslo įmonėms spręsti iššūkius, su kuriais jos susiduria ieškodamos apyvartinio kapitalo finansavimo sprendimų.<br>„PayRay“ nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

Oct 15, 2020, 1:10 PM, atnaujinta Oct 15, 2020, 1:47 PM

Bankinę veiklą pradedanti ir fintech principus savo veikloje taikanti „PayRay“ internetu, per raisin.com platformą, netrukus pradės priimti Lietuvos klientų – fizinių asmenų – indėlius.

Jie bus priimami eurais, laikotarpiui nuo šešių mėnesių iki penkerių metų.

Tam pasirinkta raisin.com – pirmoji europinė indėlių platforma, vystanti partnerystę su daugiau kaip 90 bankų.

„PayRay“ paslaugų krepšelyje verslo įmonėms yra faktoringas ir paskolos. Taip pat paskolos, teikiamos bendradarbiaujant su bendrove „Investicijų ir verslo garantijos“, o sprendimai ūkininkams – su Žemės ūkio paskolų garantiniu fondu. Be to, bankas teikia paskolas verslui kartu su Europos investicijų fondu pagal programą „EaSI“.

„Veiklą Lietuvoje pradėjome kaip faktoringo bendrovė ir pasiekėme išsikeltą tikslą užimti dešimtadalį alternatyvių finansuotojų rinkos.

Judėdami šio tikslo link – aktyviai bendraudami su verslo klientais, nagrinėdami jų poreikius ir ieškodami geriausių būdų juos atliepti – atradome nišą naujo banko veiklai.

Įgyvendinę kompanijos konversiją į banką ir pradėdami naują veiklos etapą, matome didelį potencialą tolimesniam augimui“, – sakė Renato La Fianza, „PayRay“ banko generalinis direktorius.

Kaip sako R. La Fianza, banku tapusi „PayRay“ sieks sukurti daugiau konkurencijos rinkoje ir taip padėti verslo įmonėms spręsti iššūkius, su kuriais jos susiduria ieškodamos apyvartinio kapitalo finansavimo sprendimų.

Kompanijos sprendimas priimti indėlius taip pat prisidės prie palankesnių sąlygų verslui ieškoti veiklos finansavimo konkurencijomis sąlygomis, o privatiems asmenims leis įdarbinti sutaupytas lėšas.

„PayRay“ taip pat yra suplanavusi geografinę verslo finansavimo paslaugų plėtrą.

Artimiausiu metu kompanija pradės teikti faktoringo paslaugas klientams Latvijoje.

„PayRay“ banko stebėtojų taryboje dirba ilgametę patirtį sukaupę profesionalai: Gintautas Galvanauskas, Kęstutis Šliužas, Tomas Andrejauskas ir Roberto Pollara.

Europos centrinis bankas Lietuvos banko teikimu praėjusių metų gruodį išdavė „PayRay“ licenciją, leidžiančią teikti bankininkystės paslaugas visa apimtimi.

„PayRay“, tuomet kaip faktoringo kompanija „Vilnius factoring company“, veiklą Lietuvoje pradėjo 2018 m. birželį. Šiuo metu kompanijoje dirba beveik 40 patyrusių finansų sektoriaus profesionalų.

„PayRay“ įstatinis kapitalas siekia 36,4 mln. eurų.

Tekstas parengtas bendradarbiaujant su „PayRay“ banku.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.