Europos Komisija siūlo JAV stabdyti visų abipusių muitų taikymą

2021 m. balandžio 10 d. 14:28
Europos Sąjunga (ES) siekia sumažinti įtampą ginče dėl muitų tarp JAV ir Europos. „Mes pasiūlėme šešiems mėnesiams stabdyti visų abipusių muitų taikymą, kad pasiektume sprendimą derybose, – vokiečių žurnalas „Spiegel“ cituoja Komisijos vicepirmininką Valdį Dombrovskį. – Tai leistų atsikvėpti pramonei ir darbuotojams abiejose Atlanto pusėse“.
Daugiau nuotraukų (1)
Prezidentaujant Donaldui Trumpui, tarp Europos ir JAV įsiplieskė prekybos ginčas keliais frontais. Prie JAV vairo stojus Joe Bidenui, matyti tam tikro suartėjimo ženklų. Abi pusės neseniai susitarė keliems mėnesiams atšaukti tam tikrus muitus, įvestus viena kitos prekėms dėl „Boeing“ ir „Airbus“ ginčo.
Europos Sąjunga (ES)^InstantJAV
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.