„Noviti Finance“ suteiktas Europos Komisijos sertifikatas dėl gero elgesio kodekso laikymosi

„Noviti Finance“ tapo pirmuoju lietuvišku alternatyviu nebankiniu verslo finansuotoju, kuriam suteiktas Europos Komisijos sertifikatas dėl Europos mikrokreditų teikėjų gero elgesio kodekso laikymosi. „Noviti Finance“ vadovo Lino Armalio teigimu, patvirtinimas, kad finansuotojas veikia sąžiningai, etiškai ir laikydamasi skaidrių atskaitomybės standartų, padės stiprinti partnerystę su Europos investicijų fondu (EIF) ir kurti geresnes galimybes gauti finansavimą mažiausioms Lietuvos, Lenkijos bei Latvijos įmonėms.

Eurai.<br>V.Skaraičio nuotr.
Eurai.<br>V.Skaraičio nuotr.
L.Armalys.<br>„Noviti Finance“ nuotr.
L.Armalys.<br>„Noviti Finance“ nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

Jul 14, 2023, 11:04 AM

„Sertifikatas dėl Europos mikrokreditų teikėjų gero elgesio kodekso laikymosi didins klientų, investuotojų ir valstybės institucijų pasitikėjimą mumis. Verslininkai gali būti tikri, kad, kreipdamiesi į mus, gaus paslaugas sąžiningai ir etiškai, laikantis aukščiausių Europos Komisijos nustatytų standartų“, – kalba L.Armalys.

Europos mikrokreditų teikėjų gero elgesio kodeksas daugiausia skirtas nebankiniams finansuotojams, teikiantiems nedideles, iki 50 tūkst. eurų paskolas labai smulkioms įmonėms arba savarankiškai dirbantiems asmenims. Šį sertifikatą Lietuvoje yra gavę tik du finansuotojai.

Kodeksu siekiama nustatyti aukštus etiško skolinimo standartus bei geriausios praktikos gaires, kurios padėtų klientams atsirinkti patikimus finansuotojus, o kredituotojams nubrėžtų gaires, kaip tobulinti vidaus procesus bei veiklą.

Investuotojai gali būti tikri, kad šį sertifikatą turintis finansuotojas veikia pagal skaidrius, visoje ES taikomus atskaitomybės standartus ir yra tinkamai valdomas. Valstybės institucijoms kodekso reikalavimų laikymasis yra patikinimas, kad įmonė veikia socialiai atsakingai.

Auditą, patvirtinusį, kad „Noviti Finance“ laikosi Europos mikrokreditų teikėjų gero elgesio kodekso, 2022 m. antrą pusmetį atliko Europos Komisijos paskirtas nepriklausomas vertintojas „Microfinanza Rating“.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.