Oficialu: „Emsi“ leista įsigyti tris „Circle K“ degalines

2026 m. rugpjūčio 26 d. 10:06
Konkurencijos taryba leido degalinių tinklą valdančiai bendrovei „Emsi“ įsigyti tris tinklo „Circle K“ degalines Tauragėje, Šiauliuose ir Panevėžyje, trečiadienį pranešė institucija.
Daugiau nuotraukų (5)
„Emsi“ ketina įsigyti automatines degalines, esančias Dariaus ir Girėno gatvėje Tauragėje, Vilniaus gatvėje Šiauliuose bei Klaipėdos gatvėje Panevėžyje.
Įvertinusi sandorio aplinkybes, taryba konstatavo, kad dėl planuojamos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis bei nebus itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.
Konkurencijos tarybos ir teismų praktikoje degalinė laikoma ekonominę naudą generuojančiu savarankiškos ūkinės veiklos vienetu, todėl tokio turto įsigijimas vertinamas kaip koncentracija.

ESO vadovui teisinantis, ekspertas įžvelgia didesnį problemos mastą: „Eilinį kartą prasileidome“

„Emsi“ prekiauja degalais ir kasdienio vartojimo prekėmis, vinjetėmis, taip pat nuomoja priekabas. Su bendrove susiję ūkio subjektai užsiima nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimu bei viešbučių veikla.
Pagal galiojančią tvarką apie numatomą koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti jos leidimą, kai sandoryje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos Lietuvoje praėjusiais metais viršija 20 mln. eurų, o bent dviejų iš jų pajamos yra didesnės nei po 2 mln. eurų.
Circle KEmsidegalinė
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.