Nors grupės „Pikaso“ muzikinėje kūryboje jau daugiau nei ketvirtį amžiaus dominuoja romantikos ir meilės tema, šį kartą viena populiariausių Lietuvos pop muzikos grupių savo gerbėjams pristato kiek kitokį kūrinį.
Daina intriguojančių pavadinimu „Po skirtingom kaldrom“ neša rimtą socialinę žinutę apie nerimą keliantį šiandieninį pasaulį ir jame vykstančius procesus.
„Šiandien pasaulyje pastebime labai daug nerimą keliančių procesų – visuomenės susiskaldymą, vis dažniau kylančius karštus karinius konfliktus, didėjantį žmogiškosios empatijos trūkumą.
Krepšininkė K. Nacickaitė – apie skandalą su R. Javtoku ir per dvi šalis padalintą šeimą
Todėl naujoje dainoje norėjome išsakyti mintį, kad nepaisant to, kad net jei ir kalbame skirtingomis kalbomis, miegam po skirtingomis kaldromis, mes vis vien visi gyvenam po tuo pačiu dangumi ir turime ieškoti vienybės, artumo, supratimo“, – teigia „Pikaso“ nariai Haroldas, Rokas, Tomas ir Dainius.
Naują dainą „Po skirtingom kaldrom“ lydi ir kontrastingai bei įvairios jautrios simbolikos kupinas vaizdo klipas, kurį su plačia kūrybine komandą režisavo režisierė Vilma Zalanskaitė.
Susiję straipsniai
Be naujos muzikinės kūrybos, „Pikaso“ savo gerbėjams turi ir daugiau gerų naujienų.
Grupė pradėjo aktyviai ruoštis didžiausiam karjeroje koncertui Kauno „Žalgirio arenoje“, kuris įvyks 2027 m. kovo 13 d.



