Moteris patiria po šimtą orgazmų per dieną: dėl to net bijo išeiti iš namų

2025 m. kovo 11 d. 22:25
Lrytas.lt
Brazilijos modelis ir dukart „Miss BumBum“ čempionė Suzy Cortez atskleidė, kad patirti apie 100 orgazmų per dieną jai nėra smagi patirtis, o dažnai ir gėdinga.
Daugiau nuotraukų (1)
Kai kurioms moterims gali būti sunku pasiekti kulminaciją, tačiau dukart „Miss BumBum“ nugalėtojos Suzy Cortez istorija kitokia.
Brazilų modelis atvirai papasakojo, kad per dieną patiria apie 100 orgazmų. Ir daugeliu atvejų tai įvyksta atsitiktinai.
Dėl savo būklės influencerė mažai išeina iš namų, kad išvengtų keblių situacijų. Esą tai gali nutikti bet kur.
Ji sakė: „Manau, kad kenčiu nuo spontaninio orgazmo sutrikimo“. Ši reta būklė susijusi su nepageidaujamais lytinių organų susijaudinimo pojūčiais.
Negydoma ji gali neigiamai paveikti jūsų kūno ir psichinę sveikatą, taip pat pabloginti gyvenimo kokybę. Šiai būklei būdingi susijaudinimo simptomai, atsirandantys be jokios seksualinės stimuliacijos.
Suzy teigia, kad jai nepaprastai sunku. Ji pridūrė: „Man tai nutiko sporto salėje, o kai viskas baigėsi, į mane žiūrėjo apie 50 žmonių.
Nuolat bijau, kad tai gali pasikartoti. Todėl pastaruoju metu mieliau būnu namie.“
Suzy tęsė: „Tai prasidėjo staiga. Nuo tada tai buvo emociniai kalneliai tiesiogine to žodžio prasme. Nesvarbu, kur buvau – automobilyje, parke ar net pas odontologą.
Orgazmai tiesiog ėjo vienas po kito ir tęsėsi valandų valandas. Vis dar negaliu pasakyti šios būklės priežasties, atsakymo ieškau su medikų pagalba.
Tačiau galiu pasakyti, kad jausmas, kai kulminacija patiriama šimtą kartų per dieną, nėra malonus, greičiau varginantis ir skausmingas.“
Kad palengvintų simptomus, brazilė praktikuoja dubens dugno fizioterapiją. Ji juokauja: „Jei gaučiau po centą už kiekvieną orgazmą, būčiau turtinga.“
Dvejus metus trukę Suzy santykiai neseniai nutrūko, nes panašu, kad jos buvęs vaikinas sunkiai suprato jos būklę.
Prieš dvylika metų didelio dėmesio buvo sulaukusi amerikietė Kim Ramsey, kuri taip pat prabilo apis analogišką problemą.
Tuomet 44 m. moteris patirdavo orgazmus nuo menkiausio judesio ar prisilietimo, tai įvykdavo traukinyje, vairuojant, atliekant namų ruošos darbus.
Slaugytoja dirbanti moteris po orgazmų jausdavo skausmą ir išsekimą.
Parengta pagal dailystar.co.uk ir telegrafi.com

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.