„Jos nariai nuolat mokosi ir ieško laiminčių sprendimų ir, aišku, tampa Lietuvos verslo šviesuliais. Būtent jūs įnešate gyvybės į savo regionus įdarbindami žmones, tvarkydami aplinka, mokėdami mokesčius, remdami socialines iniciatyvas“, - tarė D.Grybauskaitė, pabrėžusi, kad mokesčius mokėti yra labai svarbu.
Lietuvos prezidentė teigė, kad Lietuvos ekonomika jau atsigavo ir stabiliai auga.
„Už šį rezultatą pirmiausia reikia dėkoti būtent sumaniems, atkakliems, išvermningiems verslininkams ir įmonių darbuotojams“, - sakė D.Grybauskaitė. Prezidentė paragino įmones atsisukti į jaunimą, nes šie žmonės kurs šalies ateitį.
Prezidentė negailėjo kritikos valdžios sektoriui: „Valdžios institucijos turi atlikti savo užduotis kurdamos skaidrią ir stabilią verslo aplinką, kuria įmonės galėtų naudotis. Valdžios išlaidavimas, nepagrįsti mokesčiai, nevienodos verslo sąlygos gali pribaigti netgi atkakliausias „Gazeles“.
Ragino nelikto komforto zonoje
„Garsus lenktynininkas Mario Andretti, amerikietiškos svajonės įsikūnijimas, yra pasakęs – jeigu jūs galvojate, kad viskas yra kontroliuojama, reiškia, važiuojate nepakankamai greitai.
Rizika turi būti pamatuota, tačiau atsisakymas prisiimti riziką, atsisakymas priimti pokyčius, atsisakymas didinti efektyvumą, atsikymas kilti aukštyn, atsisakymas ieškoti naujų rinkų, tobulinti savo organizaciją, nes, žinoma, norima likti komforto zonoje, tokia žmogaus prigimtis, tai nėra saugus pasirinkimas.
Labai smagu, kad čia susirinkę komforto zonoje neliko. Tai rodo jūsų rezultatai, kurie iš tiesų yra įkvepiantys. Linkiu ir toliau likti ne komforto zonoje“, - renginio dalyvius asveikino „Versli Lietuva“ vadovas Mantas Nocius.
"Metų gazele" tapo Vilniaus įmonė
Lietuvos „Gazelę 2013” paskelbė prezidentė D.Grybauskaitė. Ja tapo „Vilrida“. Ji užsiima didmenine žinomų gamintojų elektros instaliacijos gaminių prekyba su Rusija, Baltarusija, kitomis užsienio rinkomis. Ši įmonė tapo ir Vilniaus regiono „Gazele“. Apdovanojimą atsiėmė šios įmonės vadovas Vladislavas Blažys.
Alytaus regiono „Gazele 2013” tapo bendrovė “Dirvintos transportas“ – ji gabena krovinius keliais ir teikia personalo nuomos paslaugas Norvegijoje.
Kauno regiono „Gazele“ tapo vienintelė vaikiškus vežimėlius gaminanti įmonė Lietuvoje bendrovė „Tututis“.
Bendrovė „Nurminen Maritime“, krovinius gabenanti jūra ir sausuma, tapo Klaipėdos regiono „Gazele“.
Marijampolės regiono „Gazelė 2013” - bendrovė „Auberta“. Ši įmonė parduoda automobilius.
Panevėžio regione „Gazele“ tapo „Gverdita“. Ši bendrovė gamina ir prekiauja metalo gaminiais.
Žemės ūkio kooperatyvas „Džiaugsmelis“ tapo Šiaulių regiono „Gazele“. Įmonė užsiima pienininkyste.
Tauragės „Gazele“ išrinkta bendrovė „Deremika“ prekiaujanti automobiliais.
„Gazelė 2013” Telšių regione – bendrovė „Virbarta“.
Utenos regione “Gazele” tapo “DEKRA Industrial”, užsiimanti metalo ir kitų gaminių bandymais.
