Audronė Ambrazienė

BūstasMano erdvė
2015-01-27 19:19
Įsigijusi naują būstą Vilnius centre, jauna pora iškart pradėjo svarstyti apie jo rekonstrukciją. Nors butas nebuvo smarkiai nugyventas, nauji jo šeimininkai pageidavo kitokių erdvių, daugiau spintų, o ypač – didelės vonios patalpos su didžiule sūkurine vonia.
VerslasRinkos pulsas
2013-11-13 08:59
Dirbti architektams tenka visaip. Dabar, kai po truputį imame gyventi geriau, populiarus užsakymas jiems – rekonstruoti interjerą. Žodžiu, perdaryti viską. Ypač atnaujinti namus nori juos įsirengusieji prieš 8-10 metų. Mat tuo metu jie buvo labai ryškiai spalvinami - oranžinės, žalios, mėlynos sienos. O kiek gi gali gyventi tarp tokių? Todėl pavargę nuo spalvų, užsakovai įsikalina namuose, kuriuose mažiausiai pusmečiui įsikuria darbininkai. „Ir tai yra siaubinga. Geriau bėgti iš ten ir nuomotis butą“, - jau iš patirties sako architektė Audronė Ambrazienė. Neseniai su kolege Daiva Pocevičiene tokį perversmą ji įvykdė 200 kvadratinių metrų name Riešėje, šalia Vilniaus.
VerslasRinkos pulsas
2013-03-09 17:54
Ekonominės klasės butų interjerai nėra architektų svajonė, tačiau tai kartu - ir šioks toks iššūkis. Kai už nedaug reikia sukurti kažką. Architektė Audronė Ambrazienė nesirenka - patinka nepatinka užsakovas ar jo įsigytas būstas. Ji pasirengusi dirbti su kiekvienu, kuris pasitiki jos profesionalumu.

Populiariausi per 24 val.