Brazuca

SportasFutbolas
2014-07-07 13:39
Antradienį prasideda pasaulio futbolo čempionato pusfinaliai. Pirmoji dvikova - tarp Vokietijos ir šeimininkų Brazilijos komandų. Nors pastaroji žais be savo lyderio Neymaro, tačiau nusileisti prieš geležinę vokiečių gynybą neketina ir pergalės sieks bet kokia kaina. Vokietijos rinktinės žaidėjai įveikę Prancūzijos komandą savo gynyba, pasiruošę ir toliau kovoti dėl čempionų taurės ir visai nesvarbu, kas jų kelyje iki pergalės pasitaikys. Vokiečiai jau įrodė – jų komandoje žaisti gali bet kuris futbolininkas.
IT ir mokslasLaboratorija
2014-06-19 10:11
Futbolo čempionatas Brazilijoje įsibėgėjo, aistruoliai į darbą ateina vis raudonesnėmis nuo nemigos akimis, o viso to priežastis yra paprastas, apvalus, klaikiai spardomas daiktas – futbolo kamuolys. Nesvarbu, kas už ką serga, kas lips ant nugalėtojų pakylos, – daugiausia laiko aikštelėje praleidžia būtent jis – kamuolys, pavadintas „Brazuca“. Jau visi matė originalų jo raštą, daug kas girdėjo apie išskirtines savybes, tačiau tik jo kūrėjai žino, kokios jam kurti panaudotos technologijos ir kiek darbo laboratorijoje valandų jis kainavo. Vienas jų – Thomas Michaelis iš kompanijos „Bayer“.
SportasFutbolas
2014-05-23 14:52
Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos aikštynuose prasidėjo penktą kartą surengtas futbolo festivalis „Sportfan 2014“, kuriame dalyvauja 16 komandų iš 6 šalių.
SportasFutbolas
2014-04-29 15:28
Iki pasaulio futbolo čempionato Brazilijoje lieka vis mažiau laiko. Specialiai čempionatui sukurtas „Brazuca“ kamuolys toliau keliauja per pasaulį ir bendrauja su nacionalinėmis futbolo komandomis. Šią savaitę kamuolio nuotykiai pristatomi tiesiai iš Rusijos.
SportasFutbolas
2014-04-24 18:04
Kiekvienas futbolo sirgalius sulaikęs kvapą laukia artėjančio pasaulio futbolo čempionato. Jau birželio mėnesį viso pasaulio akys bus nukreiptos į Brazilijoje vykstančią futbolo šventę. Tačiau prieš tai, kiekvienas mūsų turime unikalią galimybę pamatyti specialiai šiam čempionatui sukurto „Brazuca“ kamuolio kelionę aplink pasaulį.
SportasFutbolas
2014-04-19 10:24
Praėjo dar tik savaitė laiko, o „Brazuca“ kamuolys tęsia savo kelionę aplink pasaulį. Kita stotelė – Vokietija. Šį kartą specialus kamuolys sukurtas Pasaulio futbolo čempionatui, su šešiomis integruotomis GoPro kameromis atvyko į Vokietiją pamatyti ir pajausti tikrą dvasią ir meilę futbolo žaidimui.
SportasFutbolas
2013-12-04 13:07
Sporto inventoriaus gamybos bendrovė „Adidas“ Rio de Žaneire (Brazilija) pristatė oficialų 2014 metų pasaulio futbolo čempionato kamuolį „Brazucą“.

Populiariausi per 24 val.