Vokietijos „Grand Prix“ lenktynes iš pirmosios pozicijos pradės F. Alonso

Šlapioje Hockenheimo trasoje vykusiame „Formulės 1“ lenktynių Vokietijos „Grand Prix“ etapo kvalifikacijos važiavime triumfavo „Ferrari“ komandos lyderis Fernando Alonso, rašo f-1.lt.

Šlapioje Hockenheimo trasoje vykusioje „Formulės 1“ lenktynių Vokietijos „Grand Prix“ etapo kvalifikacijos važiavime triumfavo „Ferrari“ komandos lyderis Fernando Alonso<br>AP

2012-07-22 10:55, atnaujinta 2018-03-17 23:05

Ispanas „pole“ poziciją iškovojo po paskutinėmis minutėmis vykusios intensyvios kovos su „Red Bull“ pilotais Sebastianu Vetteliu ir Marku Webberiu, kuriems liko tenkintis atitinkamai antrąją ir trečiąja vietomis.

Dar sausoje trasoje vykusią pirmąją kvalifikacijos dalį įveikęs Michaelis Schumacheris iš „Mercedes“ atsiskleidė pasipylus lietui – vokietis užėmė ketvirtąją vietą, tačiau pritaikius penkių pozicijų bausmę už pavarų dėžės keitimą M. Webberiui, startuos trečias.

Į pirmąjį šešetuką pateko retai kada čia besisvečiuojančių „Force India“ ir „Williams“ komandų atstovai – atitinkamai Nico Hulkenbergas ir Pastoras Maldonado, užėmę penktąją ir šeštąją vietas.

Gerą greitį tiek sausoje pirmojoje dalyje, tiek lyjant antrojoje demonstravę „McLaren“ lemiamu momentu – po truputį džiūstančioje trasoje vykusioje trečiojoje dalyje – staiga prarado formą.

Jensonas Buttonas liko septintas, o likus keturiomis minutėms dar pirmavęs Lewisas Hamiltonas – tik aštuntas.

Penkių pozicijų baudos už pavarų dėžių keitimus be M. Webberio dar laukia ir Romaino Grosjeano („Lotus“) bei Nico Rosbergo („Mercedes“).

Vokietijos GP lenktynių sekmadienį pradžia – 15.00 val. Lietuvos laiku. Sinoptikų teigimu, pagrindinių varžybų metu lietaus tikimybė itin maža.