Galingesnį bolidą išbandęs S.Vettelis Ispanijoje patyrė fiasko

Prieš „Formulės 1“ Ispanijos „Grand Prix“ čempionų titulą ginanti „Red Bull“ komanda Sebastianui Vetteliui pateikė kur kas geresnį bolidą, su kuriuo jau būtų galima tikėtis įkąsti tvirtiems sezono lyderiams iš „Mercedes“. Tačiau viskas baigėsi tuo, kad triskart čempionas tiesiog sustojo Katalonijos trasoje.

May 10, 2014, 12:28 AM, atnaujinta Feb 14, 2018, 3:00 AM

„Red Bull“ bolidas nebevažiavo dėl elektros gedimo. Iki antrosios treniruočių sesijos jo sutvarkyti nepavyko, todėl S.Vettelis liko nieko nepešęs ir Katalonijos trasos posūkius prieš kvalifikaciją galės išbandyti tik vieną kartą.

Tuo tarpu Lewisas Hamiltonas važiavo taip, kaip ir visą šį sezoną – labai užtikrintai. Jis buvo greičiausias treniruočių sesijoje, geriausią ratą įveikdamas per 1 min. 25,5 sek.

Jam už nugaros liko komandos draugas Nico Rosbergas. „Mercedes“ savaitgalį vėl žvalgosi į eilinį triumfą.

Trečias liko kitas „Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo, vos penktoje vietoje bendroje įskaitoje esantį S.Vettelį šį „Formulės 1“ sezoną lenktynėse aplenkęs jau du kartus.

Ketvirtoje ir penktoje vietoje išsirikiavo „Ferrari“ pilotai Fernando Alonso ir Kimi Raikkonenas.

Gyvai: nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai 2024