„Formulės-1“ lenktynes Bahreine laimėjo vokietis Sebastianas Vettelis

2017 metų Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato trečiąjį etapą – Bahreino „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš trečiosios pozicijos startavęs „Ferrari“ atstovas vokietis Sebastianas Vettelis.

Bahreino „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš trečiosios pozicijos startavęs „Ferrari“ atstovas vokietis Sebastianas Vettelis.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Apr 16, 2017, 8:36 PM, atnaujinta Apr 21, 2017, 5:18 PM

Tai buvo 44-oji pergalė 29-erių metų lenktynininko karjeroje bei antroji šiame sezone.

Antrąją vietą užėmė vicečempionas britas Lewis Hamiltonas, „Mercedes“, +6,6 sek. Trečioje pozicijoje finišavo L.Hamiltono komandos draugas suomis Valteris Bottas, +20,397 sek.

Ketvirtąją vietą užėmė suomis Kimas Raikonenas, „Ferrari“, +22,475 sek., penktąją – australas Danielis Ricciardas, „Red Bull“, +39,346, šeštąją – brazilas Felipe Massa, „Williams“, +54,326.

Ketvirtas čempionato etapas (iš 20) – Kinijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks balandžio 30 dieną Sočyje (Rusija).

Trečiojo etapo rezultatai. 1. Sebastian Vettel (Vokietija „Ferrari“) 2. Lewis Hamilton (Didžioji Britanija, „Mercedes“) +6,660 sek. 3. Valtteri Bottas (Suomija, „Mercedes“) +20,397 4. Kimi Raikkonen (Suomija, „Ferrari“) +22,475 5. Daniel Ricciardo (Australija, „Red Bull“) +39,346 6. Felippe Massa (Brazilija, „Williams“) +54,326 7. Sergio Perez (Meksika, „Force India“) +1.02,606 8. Romain Grosjean (Prancūzija, „Haas“) +1.14,865 9. Nico Hulkenberg (Vokietija, „Renault“) +1.20,188 10. Esteban Ocon (Prancūzija, „Force India“) +1.35,711 11. Pascal Wehrlein (Vokietija, „Sauber“) +1 ratas 12. Daniil Kvyat (Rusija, „Toro Rosso“) +1 ratas 13. Jolyon Palmer (Didžioji Britanija, „Renault“) +1 ratas 14. Fernando Alonso (Ispanija, „McLaren“) nefinišavo 15. Marcus Ericsson (Švedija, „Sauber“) nefinišavo 16. Carlos Sainz (Ispanija, „Toro Rosso“) nefinišavo 17. Lance Stroll (Kanada, „Williams“) nefinišavo 18. Max Verstappen (Olandija, „Red Bull“) nefinišavo 19. Kevin Magnussen (Danija, „Haas“) nefinišavo 20. Stoffel Vandoorne (Belgija, „McLaren“) nefinišavo.