1000 km lenktynes pirmas pradės ekipažas su „Aquila SR1“, varžovai sudaužė mašiną

Po įtemptų kvalifikacinių varžybų paaiškėjo, kas šeštadienį laimėjo 1000 km lenktynių kvalifikacinius važiavimus. Pirmoji pozicija atiteko „BarBar'a-Bauer Team“ komandai, lenktynėse dalyvaujančiai su ryškiu „Algirdai Aquila SR1“ automobiliu.

Kvalifikacijoje greičiausi buvo visą savaitgalį lyderiavę sportininkai.<br>J. Stacevičius

Ilona Staškutė

2013-07-12 22:26, atnaujinta 2018-03-03 02:20

Penktadienio vakarą pasibaigusioje kvalifikacijoje greičiausiai vieną trasos ratą įveikė jos lyderis Ramūnas Čapkauskas. Jis užtruko 1 min. 19,069 sek.

Svečiai iš Belgijos „Mojo Lounge Racing“ su „BMW M3 Silhouette“ automobiliu buvo labai arti, jie trasą įveikė per 1 min. 19,770 sek. ir liko antri.

Belgijos komanda kvalifikaciją baigė itin nesėkmingai. Vienetinį automobilį „BMW M3 Silhouette“ vairavęs Michaelis Verhagenas ratu trenkėsi į posūkyje esantį kelkraštį ir stipriai aplaužė automobilio važiuoklę.

Trečiąją poziciją užėmė „General Financing – Autopaslauga“ ekipažo „Porsche 911 GT3 Cup S“ automobilį vairavęs Benediktas Vanagas. Lenktynininkas, trasą apvažiavęs per 1 min 20,443 sek., dar vidurdienį tvirtino neteikiantis itin didelės reikšmės kvalifikacijos rezultatui.

Be to, praeitų lenktynių rezultatai įrodo, kad nugalėti galima startavus iš gerokai žemesnių pozicijų, nes ištvermės lenktynėse netrūksta avarijų ir gedimų.

Šeštadienį 1000 km lenktynės prasidės 12 val.15 min. Jei oro sąlygos neiškrės pokštų, jos turėtų trukti apie 9 valandas.