Nesupranta puošeivų: kam pirkti firminius rūbus, jei yra turgus

Visai nesenai parašiau apie merginų anketas pažinčių portaluose. Mane nustebino, kad rašinys sulaukė nemažai pagiriamųjų komentarų iš merginų ar moterų. Bet, žinoma, atsirado ir peikiančių mane. Šį kartą norėtųsi padiskutuoti, kokie yra visų moterų ir merginų reikalavimai priešingai lyčiai ir kaip aš tai matau iš vyro pozicijų.

Kiek patirtis man leido palygint, turgaus prekė laiko žymiai ilgiau.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Kiek patirtis man leido palygint, turgaus prekė laiko žymiai ilgiau.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Donatas

Feb 1, 2015, 7:36 AM, atnaujinta Jan 14, 2018, 11:33 AM

 Na tada galime pradėti:

Išvaizda. Tai yra pirmas dalykas, į kurį atkreipiamas dėmesys. Visi mes suprantame, kad vaikinas turi būti tvarkingas, švarus, kvepiantis. Bet taip mano tik naivuoliai. Tame yra visiškai kita prasmė. Vaikinas turi būti kone Brado Pitto išvaizdos ir atitikti kitus reikalavimus. Jis turi būti lieknas, aukštas, tamsaus gymio, baltais dantimis, dėvėti firminius rūbus ir avalynę, nešioti auksinius papuošalus ir, apskritai, būti berniukas-saldainiukas.

Bet kažkaip pamirštama, o kartais gal ir nematoma, kad yra ir kitokių vaikinų ar vyrų. Kitokių visom prasmėm. Pasaulyje turbūt yra ne vienas milijonas apkūnių žmonių, kurių niekas nemato ir nenori turėti reikalų su jais.

Kaip į stambų vaikiną ar vyrą žiūri merginos? Manau, kad daug ta tema nereikia pasakoti. Dažniausia toks žmogus pravardžiuojamas visų zoologijos sodo stambių gyvūnų pavadinimais arba sulaukia įvairiausių kitų epitetų.

Būna labai keista, kada mergina žiūrėdama į vaikiną, kuris yra stambus, jam pasako, kad tu gal mažiau ėsk ar panašiai, bet nepasižiūri, kad jai pačiai reikėtų daugiau pavalgyt, nes negali suprasti, kur galva, o kur šikna.

Žinoma, kad berniuko-saldainiuko reikia tam, kad galėtum pasigirti draugėms, bet gyvenimas parodo, kad su tokiais „deimantais“ nelabai ilgai pagyvenama.

Neretai šaipomasi ir iš to, kaip vaikinas rengiasi. Tikrai įdomi tema. Bet ar jūs kartais nepagalvojate, kad apranga yra toks dalykas, kuriam kartais reikėtų skirti kuo mažiau pinigų? Tai, ką tu nusiperki firminėj parduotuvėj ir ką tu nusiperki turguj, skiriasi tik tuo, kad ant tos pačios kiniškos prekės užsiūtas firminis ženklas ir uždėta dešimt kartų didesnė kaina. Tik tiek.

Bet, aišku, boboms labai svarbu, kad vyro skarmalai būtų iš prestižinės parduotuvės. Kiek patirtis man leido palygint, turgaus prekė laiko žymiai ilgiau.

O grįžtant prie visų tų berniukų saldainiukų, tai tokie vyrai nelabai pritaikyti rimtam darbui, nes nelabai atskiria plaktuką nuo kirvio, o ir cemento maišas jam atrodo toks sunkus kaip mums mašina.

Pomėgiai. Čia mes galime rasti tokių reikalavimų, kad net plaukai pasišiauš. Pirmiausia, vaikinas turi būti klubinėtojas. Na, tiksliau, šūdinėtojas. Nes to kitaip nepavadinsi. Tikrai labai keistas reikalavimas. Nes kiek jau teko pastebėti, tai yra tarsi kokybės ženklas kiekvienam. Praktiškai, jei pas tave „Facebook'e“ nėra nuotraukos iš kokio nors klubo, tai tu tarsi kažkoks „lochelis“.  Bet ar tai tikrai yra tas „topinis“ laisvalaikio praleidimo būdas? Aš manau, kad tai tikrai nėra pats geriausias laiko praleidimas.

Dar vienas ale laisvalaikio praleidimo būdas – tūsai. Čia irgi tas laisvalaikio praleidimo būdas, kuris turėtų būti vaikino pomėgių sąraše? Na, tada keista. Manyčiau, kad tų pomėgių sąraše turėtų būti kažkas naudingesnio ir žymiai įdomesnio.

Jūs paklausyte, o kas tai tūrėtų būti? Ogi tai, kas laikoma durnelių užsiėmimu, tai knygų skaitymas. Kodėl aš taip dažnai kišu tą knygų skaitymą? Nes tai yra bene pirmas požymis, kad vaikinas turi šiokį tokį intelekto lygį ir žino kažką daugiau nei alaus kainas ar papų dydžius.

Nes jei kompanija nėra šūdinėtojai, tau gali tekti bendrauti su žmonėmis, kurių apsiskaitymo lygis yra nemažas. Ir apie ką tada jūs su tokiu žmogum bendrausite? Pasakosite, kaip po eilinio tūso pamiegojot griovyje? Ar kaip prie klubo „gavot malkų“? Nes prie tokių vietų bene didžiausia galimybė „padėti dantis“ arba „iškeliaut pas Abraomą“.

Bet turbūt retas kuris gali bendrauti su kitu žmogumi apie meną, sportą ar kitą temą. Tam reikia truputį paskaityti knygas.

Dar viena gera laisvalaikio forma yra eiti į sporto varžybas ar koncertus. Žinoma, tik be alkoholio. Manote, kad neįmanoma? Dar ir kaip įmanoma ir dar žymiai įdomiau. Dar mes galime surasti ir tokių įdomių užsiemimų, kaip kelionės, teatrai, parodos ir panašiai.

Darbas. Čia irgi ta tema, kuri yra turbūt kertinė santykių dalis. Kiek mes matome, visos „žvaigždės“ deklaruoja, kad jiems nesvarbu, koks žmogus šalia, bet neteko matyti šalia jų betonuotojų, mūrininkų ar kitos specialybės vaikinų. Visi arba firmų direktoriai, verslininkai ar kiti vyrai prie pinigo. Mane stebina, kad visos tos „tuštutės“ nori tokių vyrų.

Bet juk visi neblogai suvokiame, kad šalia tokių turi būti arba moterys, atitinkančios jų padėtį, arba „papuošalas“. Man labai patinka tokia santykių koncepcija, kai vyras ir moteris sugeba užsidirbti patys, o jei moteris yra nedirbanti, tai ji ne „tratina“ vyro pinigus, o atlieka namų ruošos darbus ir stengiasi, kad vyras galėtų koncentruotis į darbą.

Tad, mielosios mano, reikėtų kartais pagalvoti, kad pinigai laimės neatneša.

Ši subjektyvi autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos: už skaitytojo turinį lrytas.lt neatsako.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.