„Dviejų kambarių buto šeimininkai – žmonės su kuriais esu dirbusi jau anksčiau, šį kartą jiems reikėjo įrengti būstą, skirtą nuomai. Kadangi tai ne asmeninė savininkų erdvė, didelė laisvė kurti buvo patikėta man.
Džiugu, jog interjero viziją pavyko sukurti itin greitai – vos per savaitę. Tik atvykusi į patalpas, supratau, jog pirminį išplanavimą reikės keisti, mat didžiausias šių namų privalumas – arkinės nišos buvo paslėptos“, - darbų pradžią prisiminė K.Lastauskaitė-Pundė.
Svetainės erdvėje atvertos nišos ir aukštos lubos buvo vienintelės detalės, išduodančios, jog būstas įsikūręs sostinės senamiestyje. Todėl, kurdama naują interjero projektą dizainerė namus papildė senoviškais elementais – puošybinėmis lubų ir sienų juostelėmis, aukštomis baltomis grindjuostėmis, moderniuose interjeruose rečiau naudojamomis baldinėmis rankenėlėmis.
„Turiu pripažinti, jog paruošus būsto vizualizacijas, klientams teko su būsimu namų vaizdu kiek apsiprasti, mano pasiūlyti sprendimai jiems pasirodė gana netikėti, tačiau vėliau interjero koncepcija buvo įvertinta ir patvirtinta“, - kalbėjo dizainerė.
Nusprendus pakeisti patalpų išplanavimą pakeitus vietomis virtuvės ir miegamojo vietas, pavyko vizualiai praplėsti erdvę, tačiau kartu ją patogiai suskirstyti. Iš koridoriaus galima patekti į virtuvės erdvę, kurioje vykstančią maisto ruošą maskuoja šalimais suprojektuotas daugiafunkcinis baldas. Nors ši erdvė atskirta, ji nėra aklinai uždengta, todėl į virtuvę patenka saulės šviesa, sklindanti pro svetainės langus.
„Virtuvės bei visų kitų korpusinių baldų gamybai panaudotas ne natūralaus medžio lukštas, o gerokai pigesnė, tačiau praktiškesnė medžiaga – laminuota medžio dulkių plokštė. Nepaisant to, daiktai atrodo kokybiškai, be to, juos įrėminantis dažyto metalo rėmas baldams suteikia „papildomo svorio“. Tuo pačiu šis rėmas tarnauja, kaip vizuali atsvara lubų puošybinėms juostelėms.