Jeigu sudarytume pačių įžeidžiausių Zodiako ženklų reitingą, pirmąją vietą neabejotinai užimtų Vėžys. Jo siela tokia švelni ir imli įspūdžiams, kad aplinkiniams reikia demonstruoti ypatingą taktą ir jautrumą, kad neįžeistų Vėžio.
Apskritai Vandens stichijos ženklai, prie kurių be Vėžio priklauso ir Skorpionas bei Žuvys, dažniausiai turi labai subtilią dvasinę sąrangą. Jus lengva sužeisti. Bet, skirtingai nuo Vėžio ir Žuvų,Skorpionai labai kerštingi. Atsakomoji Skorpiono reakcija gali pasireikšti ne iš karto, kartais ir po keleto metų, kai skriaudėjas jau užmiršęs, dėl ko įvyko ginčas.
Savotiškai įsižeidžia
Avinas. Apskritai jam negalima prikišti per didelio jautrumo, todėl jis įsižeidžia retai, bet stipriai. Audringas Avino
charakteris akimirksniu priverčia įžeidėją pasigailėti dėl to, ką pasakė ar padarė. Bet Avinas atvėsta lygiai taip pat greitai, kaip ir užsidega – dažniausiai bendravimas tęsiasi, lyg nieko nebuvo.
Liūtą dažniausiai įžeidžia, kai kiti nekreipia dėmesio, ignoruoja ar net visiškai neigia jo neabejotinus privalumus. Įžeidusiojo laukia bausmė – jo egzistavimo ignoravimas. Bet už rimtesnį prasikaltimą gali grėsti problemos darbe, sugadinta vieša nuomonė, mat Liūtas paprastai turi gerų ryšių.
Šaulys, kaip ugnies ženklas, audringai reaguoja į įžeidimą, surengdamas įžeidėjui ilgus pamokslus su tokiais išpuoliais, kokius ne kiekvienas pajėgus ištverti be žalos psichikai.
Žemės ženklus – Mergelę, Ožiaragį ir Jautį, – įžeisti praktiškai neįmanoma. Jei vis dėlto taip nutinka, įsižeidimas labai greitai pereina iš emocinės srities į racionaliąją. Šių ženklų atstovai paprastai priima aplinkinių elgesį kaip deramą, priimdami pasaulį tokį, koks jis yra. Todėl, patekę į sau nemalonią situaciją, tiesiog daro atitinkamas išvadas apie įžeidėją. Ateityje jis gali sulaukti adekvačių atsakomųjų veiksmų.
Žmonės, gimę po Svarstyklių, Dvynių, Vandenio ženklais, tai yra, priklausantys Oro stichijai, nepaisant iš pažiūros lengvo bendravimo, yra įžeidūs. Be to, iš šių trijų tik Svarstyklėms negalima prikišti kerštingumo.
Turinys pirmą kartą publikuotas 2016 metų spalio 2 dieną.