LG pristatė naują dėvimą robotą

Parodoje „CES 2019“, „LG Electronics“ (LG) pristatė naujausią „CLOi SuitBot“ dėvimo roboto versiją ir kitus patobulintus aptarnaujančius robotus, kurie vis sparčiau artėja prie komercializavimo. Dėvimas „CLOi SuitBot“ robotas suteikia atramą apatinei kūno daliai ir sumažina įsitempimą keliant daiktus ar lenkiantis, o kiti „CLOi“ pagalbiniai robotai – „PorterBot“, „ServeBot“ ir „CartBot“ – demonstruoja vis tobulesnes galimybes, kurias realybe pavertė dirbtinis intelektas (DI) ir ilgalaikė kompanijos patirtis robotikos rinkoje.

 Parodoje „CES 2019“, „LG Electronics“ pristatė naujausią „CLOi SuitBot“ dėvimo roboto versiją.<br> LG nuotr.
 Parodoje „CES 2019“, „LG Electronics“ pristatė naujausią „CLOi SuitBot“ dėvimo roboto versiją.<br> LG nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Jan 10, 2019, 11:10 AM

Pernai rudenį Berlyne pristatyto LG „CLOi SuitBot“ atnaujinta versija palaiko juosmenį ir padidina vartotojo raumenų galią, kad sumažintų sužalojimo ir nuovargio riziką atliekant fiziškai sunkias užduotis, pavyzdžiui, kilnojant sunkius krovinius. „SuitBot“ padidina žmogaus lankstumą 50 laipsnių ir užtikrina 90 laipsnių pasilenkimo kampą. Jis aktyvuojasi, kai dėvėtojas susilenkia 65 laipsnių kampu, ir išsijungia jam išsitiesus. Dėvimas robotas vienu įkrovimu veikia keturias valandas, o jį pilnai įkrauti užtenka vienos valandos.

Pirmą kartą parodoje „CES 2018“ viešai pristatyti „PorterBot“, „ServeBot“ ir „CartBot“ robotai, sukurti dirbantiems oro uostuose, viešbučiuose ar prekybos centruose, yra skirti padėti pernešti šių objektų lankytojų lagaminus, pristatyti maistą ar pirkinius. Naujieji LG „CLOi“ pagalbiniai robotai buvo patobulinti pažangesne autonomine navigacijos sistema bei kokybiškesniu ryšiu, taigi nuo šiol jie gali bendrauti su kitais įrenginiais, pavyzdžiui, liftais ar automatinėmis durimis.

Naudodami DI technologiją, LG „CLOi“ robotai analizuoja klientų naudojimo ypatumus ir nuolat mokosi, taigi jų efektyvumas nuolat auga. LG „CLOi“ įmontuoti jutikliniai ekranai ir balso atpažinimo funkcija leidžia vartotojui lengviau su juo bendrauti ir gali atlikti sudėtingas užduotis, pavyzdžiui, atsakyti į klausimus ir apdoroti mokėjimus. Šie intelektualūs robotai sugeba veikti nepriklausomai – jie gali patys pasiekti įkrovimo stotį, kai baterija silpsta, ir grįžti į tarnybą, kai ji pilnai įkraunama, atlikti kasdieninę diagnozę ir siųsti automatines ataskaitas.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.