Žurnalistei A.Nugaraitei palinkėta nešti savo šviesą ir tikėti

Liepos 23 dieną Kultūros ministerijos grbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“ apdovanota žurnalistė, Vytauto Didžiojo universiteto profesorė Audronė Nugaraitė. Aukščiausią Kultūros ministerijos apdovanojimą už demokratinės ir atviros Lietuvos visuomenės, už pilietinio solidarumo, asmens ir visuomenės santykių darnos stiprinimą A.Nugaraitei įteikė kultūros ministras Šarūnas Birutis.

Ženklą „Nešk savo šviesą ir tikėk“ žurnalistei A.Nugaraitei įteikė kultūros ministras Š.Birutis.
Ženklą „Nešk savo šviesą ir tikėk“ žurnalistei A.Nugaraitei įteikė kultūros ministras Š.Birutis.
Daugiau nuotraukų (1)

lrytas.lt

Jul 23, 2015, 4:47 PM, atnaujinta Oct 24, 2017, 10:58 AM

„Tęsdami tradiciją pagerbti žymiausius žurnalistikos atstovus, šiandien apdovanojame ypatingą žmogų. Daugeliui Kultūros ministerijos projektų ir komisijų, kuriose sprendžiami žiniasklaidos, visuomenės informavimo klausimai, A.Nugaraitė yra pirmasis pagalbininkas savo išmintimi ir patirtimi. Jos darbai viešųjų ryšių, viešosios informacijos srityje yra labai svarbūs, viską ji daro su meile, tuo tikėdama ir uždegdama kitus, nes yra ir žurnalistų ugdytoja, pedagogė, savo žinias, patirtį, išmintį perduodanti jaunajai kartai“, – pabrėžė kultūros ministras Š.Birutis.

A.Nugaraitę, neseniai šventusią garbingą jubiliejų, Kultūros ministerijoje pasveikino buvę ir dabartiniai kolegos, Vilniaus ir Kauno universitetuose išugdyti žurnalistikos ir komunikacijos profesionalai, Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Kauno skyriaus vadovai, artimieji ir bičiuliai.

„Visada stengiausi, kad mano žodžiai nesiskirtų nuo darbų – tai galėtų patvirtinti mano buvę ir dabartiniai studentai, to mokau ir juos. Senos išmintys labai svarbios savo vertybine prasme. Esu dėkinga už šį netikėtą ir labai reikšmingą man apdovanojimą, kurį priimdama jaudinuosi taip, kaip tada, kai skaičiau savo pirmąją paskaitą studentams“, – sakė A.Nugaraitė.

Prof. A.Nugaraitė yra aktyvi tarptautinių projektų dalyvė, Lietuvos ryšių su visuomene sąjungos narė–steigėja, Lietuvos žurnalistų ir leidėjų komisijos narė, Lietuvos žurnalistų sąjungos narė, Vilniaus universiteto Senato narė, Europos ryšių su visuomene mokymo ir tyrimo asociacijos (EUPRERA) narė, Lietuvos reklamos biuro Arbitražo narė, Lietuvos žurnalistų sąjungos almanacho narė, Tarptautinės žurnalistų federacijos narė, Lietuvos studijų kokybės vertinimo centro (SKVC) ekspertė, Lietuvos valstybinio Mokslų ir studijų fondo ekspertė, Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Tarnybinės etikos komisijos narė.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.