Lietuvos kultūros taryba kviečia prisijungti ekspertus

Lietuvos kultūros taryba (LKT) skelbia mažąją ekspertų atranką ir ieško 15 kompetencijų ekspertų. Vasaros pradžioje ketvirtadalis ekspertų baigė dvejų metų kadenciją, tad LKT tikisi atrinkti iki 50 meno ir kitų kultūros sričių profesionalų, kurie savo veiklą pradėtų šį rudenį. Ekspertų anketos laukiamos iki 2023 m. rugsėjo 4 d. (imtinai). Atrinkti šios kadencijos ekspertus planuojama iki 2023 m. rugsėjo pabaigos.

Kultūros taryba ieško ekspertų.<br>V.Budrio nuotr. 
Kultūros taryba ieško ekspertų.<br>V.Budrio nuotr. 
Kultūros taryba ieško ekspertų.<br>V.Budrio nuotr. 
Kultūros taryba ieško ekspertų.<br>V.Budrio nuotr. 
Daugiau nuotraukų (2)

Lietuvos kultūros taryba

Aug 7, 2023, 1:53 PM, atnaujinta Aug 7, 2023, 3:47 PM

Lietuvos kultūros tarybos ekspertai – itin svarbi kultūros ir meno projektų bei stipendijų finansavimo proceso dalis. LKT skiria lėšas ir finansavimo sumas nustato remdamasi ekspertų darbo grupių rekomendacijomis. Kiekvienam konkursui iš ekspertų duomenų bazės sudaromos darbo grupės finansavimo programų, sričių ir stipendijų kultūros ir meno kūrėjams paraiškų vertinimui. LKT siekia suderinti įvairovę ir balansą ekspertų darbo grupėse, kad skirtingų vertinimų ir aktyvių diskusijų kontekste išryškėtų geriausi projektų vykdytojų sumanymai. Ekspertai pateiktas paraiškas vertina individualiai, o vėliau, darbo grupės posėdyje, suformuoja galutines rekomendacijas Tarybos narių susirinkimui – sudaro paraiškų reitingą pagal balus, aptaria siūlomas skirti sumas ir susitaria dėl konsoliduotų komentarų. 

Norint tapti LKT ekspertu būtinas aukštasis universitetinis ar jam prilygintas išsilavinimas arba meno kūrėjo statusas, taip pat ne mažesnė kaip 3 metų praktinė profesinės veiklos patirtis ir, žinoma, nepriekaištinga reputacija. Ekspertais gali tapti įstaigų ar projektų vadovai (jei jų vadovaujamos įstaigos ar projektai teiks paraiškas finansavimui, tokie ekspertai negalės vertinti konkrečių meno sričių ar kultūros programų, kurių konkursams pateiktos jų vadovaujamų įstaigų ar projektų paraiškos).

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.