VASAROK SU

žiniomis ir žvaigždėmis

Vasarą prenumeruok Lrytas
PREMIUM vos už 12,99 Eur metams
ir gauk bilietą į pasirinktą koncertą
Taujėnų dvare dovanų

Sūnų į Šiaurės Airiją išsivežusi mama turės jį grąžinti globėjai

2014 m. gegužės 16 d. 13:32
BNS ir lrytas.lt inf.

Savo sūnų iš močiutės Lietuvoje paėmusi ir į Šiaurės Airiją išsivežusi moteris turės

Daugiau nuotraukų (1)
Kaip praneša vietos žiniasklaida, devynerių metų berniukas buvo paimtas, kai su močiute ėjo namo iš mokyklos. Į mikroautobusą įsodintas vaikas per visą Europą buvo vežamas į Šiaurės Airiją.
Vaiko mama, nuo 2006 metų Šiaurės Airijoje gyvenanti buvusi karė, patvirtino, kad grįžo į Lietuvą su savo partneriu, norėdama susigrąžinti sūnų.
Vaikas su seneliais gyveno nuo pat gimimo. Vaiko mama paliko jį prižiūrėti seneliams, kad galėtų tarnauti kariuomenėje. Tačiau manoma, kad 2006 metais ji išvyko į Šiaurės Airiją, kur apsigyveno su nauju draugu.
Moteris tvirtino nusprendusi susigrąžinti vaiką tokiu būdu po to, kai iš teisininkų išgirdo, kad globos teisių susigrąžinimas ilgai užtruks.
Šiaurės AirijaTeismasglobėjai
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.