Premija plaukikui G. Titeniui - valytojos algos dydžio

Iš Berlyne vykusio Europos plaukimo čempionato antradienio naktį

G. Titenis (kairėje) Berlyne iškovojo tris medalius.<br>Getty Images/Scanpix nuotr.

Aug 25, 2014, 7:38 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 5:41 PM

Du bronzos ir vieną sidabro medalį laimėjusiam sporto meistrui G.Titeniui Anykščių rajono savivaldybė ketina įteikti 3 tūkst. litų premiją. Po 1 tūkst. litų už kiekvieną medalį. Maždaug tiek šiuo metu Anykščių rajono savivaldybėje uždirba valytoja.

Anykščių meras Sigutis Obelevičius tikino, kad skirti didesnės premijos Lietuvą garsinusiam plaukikui neleidžia rajono biudžetas.

Be skurdžios premijos, Anykščiai G.Titeniui ir jo treneriui Žilvinui Ovsiukui dar įteiks po ąžuolo vainiką.

Beje, Vyriausybė G.Titeniui sidabro medalį paskatins 20 tūkst. litų premija, o už du bronzos medalius - po 15 tūkst. litų premijomis.

Anksčiau du bronzos medalius iškovojęs G.Titenis sidabrą prie jų pridėjo šeštadienį, kai 50 metrų krūtine rungtyje atplaukė antras. Finale jis distanciją įveikė per 27,34 sek. ir dar kartą pagerino Lietuvos rekordą.